PSG problemų su "Troyes" neturėjo, "Rennes" šoktelėjo į penktą vietą (VIDEO)

Paryžiaus „Saint-Germain“ ir toliau be didesnio vargo renka taškus „Ligue 1“ pirmenybėse, o šį kartą 2:0 (0:0) įveikė ir „Troyes“ vienuolikę.

PSG ekipa buvo priversta verstis ir be Neymaro, ir be Kyliano Mbappe, kurie yra patyrę traumas.

Vis dėlto tai nesutrukdė paryžiečiams demonstruoti užtikrinto žaidimo. Jau pirmame kėlinyje Angelis Di Maria, Giovanis Lo Celso bei Christopheris Nkunku turėjo puikias progas pasižymėti.

O po pertraukos 47-ąją minutę po Juliano Draxlerio perdavimo gudriai sužaidęs A. Di Maria privert Erwiną Zelazny sumokėti už savo klaidą, o PSG įsiveržė į priekį 1:0.

Na, o 77-ąją minutę C. Nkunku realizavo puikų Dani Alveso perdavimą bei padvigubino paryžiečių persvarą. Per pridėtą teisėjo laiką D. Alvesas taip pat įmušė įvartį, tačiau šoninis arbitras užfiksavo nuošalę.

Tuo metu „Rennes“ ekipa identišku rezultatu 2:0 (1:0) sugebėjo įveikti „Amiens“ ekipą.

41-ąją minutę įvarčių saskaitą atidarė Wahbi Khazri, o 86-ąją minutę Ismaila Sarro įvartis atsakė į visus neatsakytus klausimus.

„Rennes“ po šios pergalės pakilo į penktąją vietą, tačiau šeštoje ir septintoje vietose esančios „Monpellier“ ir „Nantes“ yra sužaidusios vienomis rungtynėmis mažiau.

„Troyes“ 0:2 Paryžiaus „Saint-Germain“

47‘ [0-1] A. Di Maria
77‘ [0-2] C. Nkunku

„Metz“ 1:1 „Toulouse“

32‘ [1-0] N. Roux
42‘ J. Palmeris raudona kortelė („Metz“)
84‘ [1-1] K. Adou

„Amiens: 0:2 „Rennes“

41‘ [0-1] W. Khazri