PSG prezidentas: „Neymaras ir Mbappe liks komandoje bei niekada jos nepaliks“ © JumpStory nuotr.

Paryžiaus „Saint-Germain“ trečiadienį vaikščiojo itin plonu ledu, kai UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalyje 90-ąją minutę dar atsilikinėjo 0:1 nuo „Atalanta“ ekipos.

Vis tik paskutinėmis rungtynių minutėmis Paryžiaus ekipa pelnė du įvarčius ir neįtikėtinai išplėšė pergalę bei kelialapį į pusfinalį.

Prie įvarčių rezultatyviais perdavimais prisidėjo dvi didžiausios PSG žvaigždės – Neymaras bei Kylianas Mbappe, o po rungtynių su „RMC Sport“ bendraudamas klubo prezidentas Nasseras Al-Khelaifi teigė, kad šie futbolininkai niekada nepaliks Paryžiaus ekipos.

„Visi tik ir kalbėjo, kad PSG nėra pasiruošę Čempionų lygai, tačiau mes parodėme savo mentalitetą bei tai, kad turime nuostabius žaidėjus.

Mūsų tikslai yra patys didžiausi, tačiau kol kas nenorime kalbėti apie finalą, nes visą dėmesį skiriame pusfinaliui.

Mums labai svarbu įgauti nugalėtojų mentalitetą. Žiniasklaida taip pat turėtų pakeisti požiūrį į PSG, kadangi nuolat yra abejojama mūsų galimybėmis. Mums be galo reikėjo šios pergalės, jog galėtume toliau kovoti dėl Čempionų lygos trofėjaus.

Neymaras ir Mbappe yra vieni geriausių futbolininkų visame pasaulyje, tačiau puikias rungtynes sužaidė visa komanda.

Vis tik reikia pabrėžti, kad Neymaras sužaidė nuostabiai. Pastaruoju metu jis iš esmės pakeitė šios komandos veidą. Neymaras ir Mbappe liks komandoje bei niekada jos nepaliks“, – kalbėjo N. Al-Khelaifi.