PSG pergalės fone – nušvilpti Neymaras su L. Messi © JumpStory nuotr.

PSG, galima sakyti, atsitiesė „Ligue 1“ pirmenybėse po fiasko Madride Čempionų lygoje, tačiau komandos fanai to skaudaus pralaimėjimo nepamiršo.

PSG namuose, „Parc des Princes“ stadione 3:0 įveikė čempionato autsaiderius „Bordeaux“ futbolininkus, tačiau labiausiai mačo metu įsiminė ne įvarčiai.

Jau nuo pačio mačo pradžios Paryžiaus ekipos sirgaliai pradėjo nušvilpinėti Lionelį Messi su Neymaru. Momentais buvo nušvilpinėjamas ir Giorginio Wijnaldumas, kuris šį sezoną ganėtinai prastai žaidžia paryžiečių gretose.

Neymaras buvo nušvilptas net ir po to, kai pelnė įvarti 52-ąją minutę. Anksčiau, pirmajame kėlinyje pasižymėjo Kylianas Mbappe, 61-ąją dar vieną įvartį pridėjo Leandro Paredesas.

88-ąją minutę PSG strategas Mauricio Pochettino atliko dvigubą keitimą, kuomet aikštę paliko G. Wijnaldumas su Achrafu Hakimi, o vietoje jų į aikštę žengė Thilo Kehreris su Julianu Draxleriu. Vienintelis A. Hakimi šioje situacijoje nebuvo sušvilptas.

Nemažą ažiotažą šie švilpimai sukūrė ir socialiniuose tinkluose, kur Cescas Fabregas ir Luisas Suarezas išreiškė palaikymą nušvilptiems žaidėjams.