PSG pergalę atnešė E. Cavani dublis, "Monaco" "Metz" klubui atskaitė 7 įvarčius (VIDEO)

Šiandien Prancūzijos čempionate netrūko įdomių kovų.

Nugalėtojo titulą ginantis "Paris Saint-Germain" klubas namie dar iki pertraukos sutvarkė visus reikalus su "Bordeaux" klubu. Jau trečiąją minutę pirmąjį įvartį Edinsonas Cavani pelnė galva, o sužaidus pusvalandį pridėjo dar vieną tikslų smūgį. Šįkart urugvajietis pasižymėjo kamuolį į vartus meistriškai nukreipdamas kulnu.

Ši pergalė paryžiečiams leido pakilti į trečiąją turnyrinės lentelės vietą, nes savo varžovų neįveikė "Toulouse" futbolininkai, 0-1 nusileidę "Caen".

"Monaco" ekipa bent iki rytdienos šoktelėjo į lyderio poziciją. Leonardo Jardimo auklėtiniai svečiuose sutriuškino neblogai šį sezoną pradėjusią "Metz" vienuolikę.

Monako komandos įvarčių sąskaitą šiame mače atidarė Thomasas Lemaras, o tuomet dar iki pertraukos pasižymėjo Valere Germainas bei Bernardo Silva. Sužaidus valandą iš aikštės teko pašalinti "Metz" žaidėją Cheicką Doukoure. Po šio epizodo praėjus aštuonioms minutėms nuo 11 metrų žymos įvartį pelnė Fabinho, o dar dublį pridėjo Guido Carrillo. Galiausiai, tašką šiame mače padėjo Gabrielis Boschillia.

"Rennes" 1 - 0 "Guingamp"

"Paris Saint-Germain" 2 - 0 "Bordeaux"

<iframe width="500" height="343" src="//rutube.ru/play/embed/9775696" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

<!-- Personal code for this widget: 6jnnvtu601XXijytn -->

<iframe src="http://widgets.soccerway.com/widget/free/classic/competition/16/#d=500x450&f=table,table_colmp,table_colmw,table_colmd,table_colml,table_colgf,table_colga,results,fixtures,scroll&cbackground=ffffff&ctext=3a5c02&ctitle=4d7a01&cshadow=dcdbdb&cbutton=A3BA60&cbuttontext=3A5C02&chighlight=4D7A01&tbody_family=Tahoma,Geneva,sans-serif&tbody_size=9&tbody_weight=normal&tbody_style=normal&tbody_decoration=none&tbody_transform=none&ttitle_family=Impact,sans-serif&ttitle_size=13&ttitle_weight=normal&ttitle_style=normal&ttitle_decoration=none&ttitle_transform=none&ttab_family=Tahoma,sans-serif&ttab_size=9&ttab_weight=normal&ttab_style=normal&ttab_decoration=none&ttab_transform=none" width="500" height="450" scrolling="no" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0"></iframe>