PSG nušlavė "Metz", "Nantes" palaužė "Troyes", o "Rennes" ir "St-Etienne" išsiskyrė taikiai (VIDEO)

„Ligue 1“ pirmenybėse vis dar be Neymaro rungtyniaujanti Paryžiaus „Saint Germain“ be didesnio vargo 5:0 (4:0) susitvarkė su „Metz“ ekipa.

Jau penktąją rungtynių minutę PSG ekipą į priekį išvedė Thomas Meunieras buvo pirmas prie atšokusio kamuolio ir tiksliu smūgiu atidarė rungtynių įvarčių sąskaitą.

Tiesa, 12-ąją rungtynių minutę Mathieu Dossevi galėjo išlyginti rezultatą, tačiau smūgis atsimušė į virpstą. Tuo pasinaudoję paryžiečiai jau 20-ąją minutę padvigubino savo persvarą kai pasižymėjo Christopheris Nkunku.

Tas pats C. Nkunku po 8 minučių įmušė dar vieną įvartį, o rezultatas jau tapo triuškinantis.

45-ąją minutę C. Nkunku dar kartą įmušė į varžovų vartus, tačiau tada buvo užfiksuota nuošalė. Vis dėlto po minutės pasižymėti sugebėjo ir Kylianas Mbappe, po kurio smūgio PSG jau pirmavo 4:0.

Antroje rungtynių dalyje PSG ir toliau kūrė progą po progos, o 82-ąją minutę Thiago Silva po kampinio galva įmušė įvartį, o rezultatas tapo tiesiog nepadorus.

Tuo metu „Nantes“ ekipa tik po atkaklios kovos sugebėjo palaužti „Troyes“ futbolininkus 1:0 (0:0).

„Nantes“ varžovų gynybą pralaužė tik 86-ąją minutę, kai įvartį sugebėjo įmušti Emiliano Sala.

O „Rennes“ ir „St-Etienne“ ekipos išsiskyrė taikiai 1:1 (0:1).

„St-Etienne“ ekipa į priekį išsiveržė, kai 35-ąją minutę pasižymėjo Nevenas Subotičius. Vis dėlto 86-ąją minutę rezultatą sugebėjo išlyginti ir tašką „Rennes“ ekipai išplėšti padėjo Ismaila Sarras.

„Saint-Germain“ 5:0 „Metz“

5‘ [1-0] T. Meunier
20‘ [2-0] C. Nkunku
28‘ [3-0] C. Nkunku
45+1‘ [4-0] K. Mbappe
82‘ [5-0] T. Silva

„Nantes“ 1:0 „Troyes“

56‘ [1-0] E. Sala