PSG namuose su kaupu atsirevanšavo "Strasbourg", "Montpellier" prarado taškus (VIDEO)

Pirmajame šio vakaro "Ligue 1" susitikime pirmenybių lyderis "Paris Saint-Germain" pademonstravo, kad gruodžio mėnesį patirtas pralaimėjimas prieš "Strasbourg" tebuvo atsitiktinumas.

Į sostinę atvykę svečiai iš Elzaso šįkart vėl trumpai pirmavo, tačiau jau 10-ąją minutę rezultatą išlygino Julianas Draxleris. Kėliniui dar neįpusėjus pasižymėjo Neymaras, o Angelis Di Maria išnaudojo dar vieną varžovų klaidą gynyboje.

Nors situacijai kiek nurimus Stephane'as Bahokenas dar buvo "Strasbourg" atsilikimą sušvelninęs, rungtynių pabaigoje prabilo PSG atakų lyderis Edinsonas Cavani, kuris nuo savęs pridėjo dublį. 

Taigi, Unai'aus Emery auklėtiniai atsitiesė po nesėkmės UEFA Čempionų lygoje bei nacionalinėse pirmenybėse išsaugojo 12 taškų persvarą prieš "Monaco".


Vėlai vakare buvo sužaisti dar penki susitikimai.

Viename jų, nors pakilo į penktąją vietą, taškus prarado "Montpellier", tik įpusėjus antrajam kėliniui išlyginęs rezultatą prieš "Guingamp". Tai padaryti pavyko Giovanni Sio.

Tiesa, vienas iš Pietų Prancūzijos klubo persekiotojų "Rennes" taip pat sužaidė lygiosiomis su "Caen". Šis mačas buvo rezultatyvesnis ir dubliu jame pasižymėjo Diafra Sakho. Įdomu, jog "Caen" nerealizavo net dviejų 11 metrų baudinių - to padaryti nepavyko nei Ronny Rodelinui, nei Stefui Peetersui.

"Saint-Etienne" futbolininkai tuo tarpu laimėjo dar kartą ir jau priartėjo prie pirmosios turnyrinės lentelės pusės. Šįkart "Angers" parklupdė Roberto Beričiaus tikslus smūgis.

Rezultatai:

"Paris Saint-Germain" 5 - 2 "Strasbourg"
[0-1] 6' Jean Alohou
[1-1] 10' Julian Draxler
[2-1] 21' Neymar
[3-1] 22' Angel Di Maria
[3-2] 67' Stephane Bahoken
[4-2] 73' Edinson Cavani
[5-2] 79' Edinson Cavani

"Amiens" 0 - 0 "Toulouse"
76' Gouessouma Fofana ("Amiens") pašalintas iš aikštės

"Angers" 0 - 1 "Saint-Etienne"
[0-1] 79' Robert Berič

"Caen" 2 - 2 "Rennes"
[1-0] 6' Enzo Crivelli
[1-1] 9' Diafra Sakho
[1-2] 21' Diafra Sakho
25' Sylvio Ronny Rodelin ("Caen") nerealizavo 11 metrų baudinio
82' Stef Peeters ("Caen") nerealizavo 11 metrų baudinio
[2-2] 84' Damien Da Silva

"Montpellier" 1 - 1 "Guingamp"
[0-1] 30' Yeni N'Gbakoto (iš 11 metrų baudinio)
[1-1] 74' Giovanni Sio

"Troyes" 1 - 0 "Metz"
[1-0] 88' Adama Niane