PSG namuose nesugebėjo palaužti „Troyes“ futbolininkų © JumpStory nuotr.

Prancūzijos čempionų titulą užsitikrinę Paryžiaus „Saint-Germain“ futbolininkai namuose sužaidė lygiosiomis 2:2 su „Troyes“ ekipa.

Rungtynes Mauricio Pochetino auklėtiniai pradėjo puikiai. Jau 6 minutę po Angelio Di Maria perdavimo kamuolį į svečių vartus pasiuntė Marquinhosas.

25 minutę šeimininkai padvigubino savo persvarą. Neymaras šaltakraujiškai realizavo 11 metrų baudinį ir rezultatas tapo 2:0.

Vis gi, svečiai parodė charakterį ir vos po penkių minučių sugebėjo sušvelninti atsilikimą. Po grubios Nuno Mendeso klaidos kamuolį perėmęs Ike Ugbo pasiuntė kamuolį į vartus.

Antro kėlinio pradžioje 11 metrų baudinys buvo skirtas ir į šeimininkų vartus. Prie žymos stojęs Florianas Tardieu „Panenkos“ stiliumi realizavo standartinę situaciją ir rezultatas tapo lygus.

57 minutę vienas iš PSG ekipos lyderių Neymaras pelnė įvartį, tačiau šis buvo atšauktas po VAR peržiūros.

Šios lygiosios dar labiau priartina „Troyes“ ekipą prie išlikimo „Ligue 1” pirmenybėse. Likus dviems turams nuo iškritimo zonoje esančio „Saint Etienne“ skiria 6 taškai.