PSG "Ligue 1" titulą užsitikrino į autsaiderio vartus įmušdamas devynis įvarčius (VIDEO)

Šiandien į Trua miestą atvykę svečiai iš Paryžiaus kaip reikiant pasismagino. "Paris Saint-Germain" ekipa ne tik užsitikrino čempionės titulą, bet ir sudaužė vieną lygos autsaiderių net 9-0.

Pokeriu bei dar vienu rezultatyviu perdavimu Javierui Pastore pasižymėjo šį sezoną nesustabdomas veteranas Zlatanas Ibrahimovičius. Po minėto argentiniečio, Edinsono Cavani bei Adrieno Rabiot įvarčių pirmajame kėlinyje, jis po pertraukos hat-tricką įsirašė vos per dešimt minučių.

Neilgai trukus po trečiojo tikslaus švedo smūgio į savus vartus įsimušė šeimininkų žaidėjas Matthieu Saunier, o 74-ąją minutę raudoną kortelę užsidirbo Loosemy Karaboue. Po šio pražangos Cavani stojo mušti 11 metrų baudinio. Nors smūgis buvo netikslus, pats urugvajietis realizavo progą antruoju bandymu.

Ketvirtąjį savo įvartį Ibra įmušė jau baigiantis rungtynėms.

Laurento Blanco auklėtiniai stipriausios Prancūzijos komandos vardą iškovojo likus dar aštuoniems turams iki "Ligue 1" pirmenybių pabaigos. Antrojoje vietoje žengiantis "Monaco" nuo PSG atsilieka 25 taškais ir tai yra įspūdingas pasiekimas.

Anksti sutvarkyti reikalai vietiniame fronte Paryžiaus komandai dabar leis mesti visas pajėgas į UEFA Čempionų lygą, kurioje peržengti ketvirtfinalio barjerą ji mėgina jau kelis sezonus iš eilės.

[0-6] 56' Zlatan Ibrahimovič
[0-7] 59' Matthieu Saunier (į savus vartus)
74' Loosemy Karaboue ("Troyes") pašalintas iš aikštės
75' Edinson Cavani ("Paris Saint-Germain") nerealizavo 11 metrų baudinio
[0-8] 75' Edinson Cavani
[0-9] 89' Zlatan Ibrahimovič