PSG išvykoje nugalėjo "Lille", "Nice" nusileido "Toulouse" (VIDEO)

Pirmajame šios dienos Prancūzijos čempionato mače dar vieną pergalę pasiekė "Paris Saint-Germain" futbolininkai. Turnyrinės lentelės lyderiai išvykoje parklupdė "Lille".

Pirmąją realią progą čia Neymaras sukūrė jau 10-ąją minutę, bet svečiams viskas nebuvo taip lengva, kaip įprastai. Dar neįpusėjus pirmajam kėliniui varžovus į priekį išvesti galėjo Hamza Mendyl, o vėliau nedaug trūko ir Ibrahimui Amadou.

Vis dėlto, prieš pat pertrauką suklydo aikštės šeimininkų gynėjas Junioras Alonso, tad proga išvesti PSG į priekį pasinaudojo Yuri Berchiche.

Unai'aus Emery auklėtiniams jau išsiveržus į priekį dvikovos nugalėtojas abejonių nebekėlė. Tuomet sostinės futbolininkai dar užtikrinčiau kontroliavo rungtynes.

Neymaras antrajame kėlinyje dar pasižymėjo puikiu baudos smūgiu, o po keitimo pasirodęs naujokas Lassana Diarra atliko rezultatyvų perdavimą Giovani Lo Celso.


Vakare netikėtą nesėkmę namie patyrė "Nice", leidęs iš iškritimo zonos pakilti "Toulouse" klubui. Pastarasis puikiai atsilaikė nuo Lucieno Favre'o auklėtinių atakų, o pergalę jam išplėšė Maxas Gradelis.

Tuo tarpu atsigavimo ženklus parodė savo varžovus įveikę "Saint-Etienne" futbolininkai. Juos į priekį prieš "Amiens" išvedė vos debiutavęs gynėjas Mathieu Debuchy, o pergalę įtvirtino Remy Cabella.

Taip pat laimėjo bei jau į aštuntąją vietą pakilo "Bordeaux", jau trečiąją minutę Younousse Sankhare įvarčio dėka pirmavęs prieš kitą naujoką "Strasbourg". Po pertraukos šiose rungtynėse dar pasižymėjo Gaetanas Laborde'as, tad svečių pergalė buvo užtikrinta.

Rezultatai:

"Lille" 0 - 3 "Paris Saint-Germain"
[0-1] 45' Yuri Berchiche
[0-2] 77' Neymar
[0-3] 87' Giovani Lo Celso

<iframe width="500" height="343" src="//rutube.ru/play/embed/10910986" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Amiens" 0 - 2 "Saint-Etienne"
[0-1] 62' Mathieu Debuchy
[0-2] 85' Remy Cabella

"Montpellier" 2 - 1 "Angers"
[0-1] 20' Karl Toko Ekambi (iš 11 metrų baudinio)
[1-1] 42' Paul Bastien Lasne
[2-1] 71' Isaac Mbenza

"Nice" 0 - 1 "Toulouse"
[0-1] 67' Max-Alain Gradel

"Strasbourg" 0 - 2 "Bordeaux"
[0-1] 3' Younousse Sankhare
[0-2] 53' Gaetan Laborde

Europos futbolo čempionatas 2024 spėlionė