PSG į Prancūzijos taurės aštuntfinalį atvedė Ibros baudinys, "Angers" nusileido "Bordeaux"

Šiandien sužaistos septynerios "Coupe de France" šešioliktfinalio etapo rungtynės.

Šalies čempionas "Paris Saint-Germain" buvo priverstas vargti prieš kitą aukščiausioje lygoje rungtyniaujantį "Toulouse" klubą, tačiau galiausiai iškovojo pergalę rezultatu 2-1.

Svečiai iš Tulūzos per pertrauką tarp kėlinių į rūbinę keliavo turėdami minimalų pranašumą, nes įvartį 11-ąją minutę pelnė Jacquesas Francois Moubandje.

Galbūt sužaidus kiek daugiau nei pusę mačo varžovų sirgaliams buvo kilę vilčių, bet jau 54-ąją minutę rezultatą išlygino gynėjas Davidas Luizas.

Tiesa, ramaus gyvenimo PSG futbolininkai sau greitai neužsitikrino, nes pergalingo įvarčio teko laukti beveik iki pat dvikovos pabaigos. Laurento Blanco auklėtiniams kelialapį į kitą etapą išplėšė Zlatano Ibrahimovičiaus realizuotas 11 metrų baudinys.

Kitame mače, kuriame taip pat susitiko dvi "Ligue 1" žaidžiančios ekipos "Bordeaux" išvykoje įveikė "Angers" komandą.

Čia rezultatas taip pat buvo 2-1, tačiau svečiai po tikslių Jussie bei Enzo Crivelli smūgių pirmavo dvem įvarčiais, o Billy Ketkeophomphone rezultatą tik sušvelnino.

"GFC Ajaccio" 3 - 0 "Guingamp"

"Rennes" 1 - 3 "Bourg en Bresse Peronnas"

"Angers" 1 - 2 "Bourdeaux"

"Bastia" 1 - 2 "Sochaux"

"Sarre-Union" 1 - 0 "Niort"

"Paris Saint-Germain" 2 - 1 "Toulouse"