PSG bei "Marseille" taurėje laimėjo, "Lyon" palaužė "Monaco" (VIDEO)

Vakar bei šiandien buvo žaidžiami Prancūzijos taurės šešioliktfinalių susitikimai.

Pajėgiausiems "Ligue 1" klubams šiame etape sunkumų nekilo, o žemesnių divizionų atstovus įveikė beveik visi favoritai.

Tiesa, verta išskirti "Toulouse" futbolininkų nesėkmę prieš "Bourg-Peronnas" komandą iš "Ligue 2" bei "Nantes" pralaimėjimą 4-3 prieš "Auxerre".

Pastaroji akistata buvo išties įdomi, nes Claudio Ranieri auklėtiniai sugebėjo panaikinti trijų įvarčių deficitą, bet raudoną kortelę tuomet užsidirbo Lima ir varžovų gretose pergalę 76-ąją minutę išplėšė Ibrahimas Sangare.

"Marseille" savo ruožtu išvykoje 2-0 parklupdė ketvirtosios lygos atstovą "Epinal", o "Paris Saint-Germain" 4-2 privertė pasiduoti "Guingamp" vienuolikę.

Bene atkakliausios kovos buvo laukiama paskutiniajame šio vakaro susitikime tarp dėl medalių šalies čempionate kovojančių "Monaco" bei "Lyon" klubų.

Iš tiesų, šis mačas sirgalius nudžiugino įvarčiais, kurių pirmasis jau 13-ąją minutę krito Stevano Jovetičiaus dėka. Bruno Genesio auklėtinių gretose labai greitai rezultatą tuomet išlygino Bertrandas Traore, kėliniui vos įpusėjus į savus vartus įsimušė Djibrilis Sidibe.

"Lyon" savo pranašumą dar padidino ko pertraukos, kuomet pasižymėjo Mariano Diazas, bet "monegaskai" dar nepasidavė ir turėjo šansą atsitiesti įmušus Rony Lopesui. Visgi, pergalę rezultatu 3-2 šventė varžovai.

"Bourg en Bresse Peronnas" 2 - 0 "Toulouse"

"Chateauroux" 1 - 1 "Chambly" (po 11 m. baudinių serijos)

"Nantes" 3 - 4 "Auxerre"

"Colombiers" 1 - 2 "Sochaux"

"Canet Roussillon" 1 - 1 "Caen" (po 11 m. baudinių serijos)

"Stade Briochin" 0 - 1 "Lens"

"Granvillaise" 3 - 2 "Concarneau"

"Epinal" 0 - 2 "Marseille"