PSG antrąkart iš eilės sužaidė lygiosiomis (VIDEO, visi rezultatai)

Praėjusią savaitę pirmuosius taškus "Ligue 1" pirmenybėse praradęs čempionų titulą ginantis "Paris Saint Germain" šį vakarą ir vėl sužaidė lygiosiomis.

Laurento Blanco auklėtiniams trijų taškų iškovoti neleido šį sezoną puikiai pradėjusi "Reims" ekipa.

Nors paryžiečiai ilgiau kontroliavo kamuolį ir buvo aktyvesni, beveik visas rungtynes pasižymėti jiems nepavyko. Negana to, 62-ąją minutę auksinio šanso neišnaudojo Zlatanas Ibrahimovičius, kuriam po Marco Veratti smūgio atmuštą kamuolį tereikėjo galva pasiųsti į beveik neginamus vartus.

Pirmieji savo įvarčių sąskaitą atidarė šeimininkai - 83-ąją minutę po Nicolas De Preville slalomo dešiniajame krašte pasižymėjo po keitimo pasirodęs Theosonas Siebatcheu. Tiesa, pranašumu "Reims" džiaugėsi neilgai, nes prabėgus vos minutei rezultatą išlygino taip pat ne nuo pirmųjų minučių žaidęs Edinsonas Cavani, kuriam tiksliai asistavo Javieras Pastore.

Pirmasis šio vakaro mačas baigėsi 1-1, o kituose keturiuose taip pat netrūko atkaklios kovos.

Lygos naujokų dvikovoje "Angers" minimalia persvara palaužė "Troyes", tuo tarpu kitas šį sezoną į aukščiausią divizioną prasimušęs "GFC Ajaccio" klubas svečiuose nusileido į septintąją poziciją pakilusiam "Guingamp".

Vakarykštėse rungtynėse tokiu pat rezultatu baigėsi antrojoje čempionato vietoje esančio "Rennes" bei "Lille" dvikova.

"Rennes" 1 - 1 "Lille"
[0-1] 49' Sofiane Boufal
69' Vincent Eneyama ("Lille") pašalintas iš aikštės
73' Paul-Georges Ntep De ("Rennes") nerealizavo 11 metrų baudinio
[1-1] 74' Paul-Georges Ntep

"Reims" 1 - 1 "Paris Saint Germain"
[1-0] 83' Theoson Siebatcheu
[1-1] 84' Edinson Cavani

"Angers" 1 - 0 "Troyes"
33' Cheikh Ndoye ("Angers") pašalintas iš aikštės
[1-0] 58' Thomas Mangani (iš 11 metrų baudinio)

"Caen" 2 - 1 "Montpellier"
[1-0] 19' Sylvio Rodelin
[1-1] 32' Jonas Martin (iš 11 metrų baudinio)
[2-1] 90' Jeff Louis

"Guingamp" 2 - 1 "GFC Ajaccio"
[1-0] 23' Sloan Privat
[1-1] 35' Kader Mangane
39' Issiaga Sylla ("GFC Ajaccio") pašalintas iš aikštės
[2-1] 61' Jimmy Briand

"Bastia" 1 - 3 "Nice"
[1-0] 21' Gael Danič
[1-1] 33' Nampalys Mendy
[1-2] 40' Valere Germain
[1-3] 90' Said Benrahma