PSG antrąjį pralaimėjimą patyrė prieš "Monaco", "Nice" įveikė "GFC Ajaccio" (VIDEO)

Prancūzijoje sužaisti dar trys mačai ir baigėsi 31-asis nacionalinių pirmenybių turas.

"Nice" futbolininkai namuose užtikrinai nugalėjo "GFC Ajaccio" vienuolikę ir susigrąžino trečiąją vietą, kurioje vakar po pergalės buvo atsiduręs "Lyon".

Vienas pagrindinių pergalės kalvių šeimininkų gretose buvo Hatemas Ben Arfa, pirmąjį susitikimo įvartį pelnęs jau 14-ąją minutę, o sužaidus kiek daugiau nei valandą atlikęs tikslų perdavimą Alassane Plea. Jau pačioje dvikovos pabaigoje galutinį tašką padėjo Jeanas-Michaelis Seri. 

Centrinėje turo dvikovoje susikovė čempiono titulą jau užsitikrinęs "Paris Saint-Germain" bei antrąją poziciją besistengiantis išlaikyti "Monaco".

Sostinėje užfiksuotas tikrai netikėtas rezultatas, nes PSG žaidė stipriausia sudėtimi. Leonardo Jardimo auklėtiniai iš priešininkų tvirtovės sugebėjo išsivežti tris taškus.

Laurento Blanco kariauna įprastai dominavo pagal kamuolio kontrolę, bet penkiais gynėjais rungtyniavę svečiai puikiai laikėsi. 65-ąją minutę jiems pavyko surengti puikią pozicinę ataką, kurios metu tikslų perdavimą iš krašto atliko Thomasas Lemaras. Jo pasiųstas kamuolys pasiekė snaiperį Vagnerį Love ir šis išvedė "Monaco" į priekį.

Vos po kelių minučių svečiai uždirbo vienuolikos metrų baudinį, kurį šaltakraujiškai realizavo Fabinho. 

Rungtynėse įvarčių daugiau nepelnyta ir jos baigėsi rezultatu 2-0. Ši pergalė, nors iki PSG priartino tik iki 22 taškų, Monako ekipai labai svarbi, nes neleido priartėti pergales iškovojusiems "Nice", "Lyon" bei "Rennes" klubams. Kova dėl sidabro bei bronzos medalių vis dar išlieka įtempta.

Rezultatai:

"Bordeaux" 1 - 1 "Bastia"

"Nice" 3 - 0 "GFC Ajaccio"

"Paris Saint-Germain" 0 - 2 "Monaco"

<!-- BEGIN of Soccerway widget HTML fragment  -->

<!-- Personal code for this widget: 6jnnvtu601XXijytn -->

<iframe src="http://widgets.soccerway.com/widget/free/classic/competition/16/#d=500x450&f=table,table_colmp,table_colmw,table_colmd,table_colml,table_colgf,table_colga,results,fixtures,scroll&cbackground=ffffff&ctext=3a5c02&ctitle=4d7a01&cshadow=dcdbdb&cbutton=A3BA60&cbuttontext=3A5C02&chighlight=4D7A01&tbody_family=Tahoma,Geneva,sans-serif&tbody_size=9&tbody_weight=normal&tbody_style=normal&tbody_decoration=none&tbody_transform=none&ttitle_family=Impact,sans-serif&ttitle_size=13&ttitle_weight=normal&ttitle_style=normal&ttitle_decoration=none&ttitle_transform=none&ttab_family=Tahoma,sans-serif&ttab_size=9&ttab_weight=normal&ttab_style=normal&ttab_decoration=none&ttab_transform=none" width="500" height="450" scrolling="no" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0"></iframe>

<!-- END of Soccerway widget HTML fragment -->

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos