Progas švaistę „Man United“ futbolininkai krito „West Ham“ tvirtovėje © Reuters nuotr.

„Manchester United“ patyrė dar vieną skaudų pralaimėjimą šiame Anglijos „Premier“ lygos sezone.

Progas švaistę „raudonieji velniai“ išvykoje 1:2 pralaimėjo „West Ham United“ klubui.

Pirmame kėlinyje svečiai turėjo gausybę progų, bet jos liko neišnaudotos. Ypatingai vienoje situacijoje nesužibėjo Diogo Dalotas.

Antrame kėlinyje „West Ham“ į priekį išvedė aikštėje po keitimo pasirodęs Crysencio Summerville.

81-ąją minutę rezultatą išlygino Casemiro, bet per pridėtą laiką pergalę „plaktukams“ išplėšė Jarrodas Bowenas, realizavęs 11 metrų baudinį. Jis buvo paskirtas daugelio sirgalių nuostabai.

Po šios pergalės „West Ham“ pavijo „Man Utd“ turnyrinėje lentelėje.

• aabbcc

Ten Haag po rungtyniu - "Nusileidome vos vienu ivarciu isvykoje labai stipriai West Ham ekipai, o tai mums yra lyg pergale. Maciau kovojancius vyrus ir mes progresuojam".

Ghhmm

jau *** teisejas ir tas penalty, tai as neturiu zodziu. Vos ne kiekvienas varzybas teisejai pries United eina.. Pz, suzaide ranka ir dar pats rezesi i deligta ir penalty. :) epl teisejavimas kaip kokioj zemiausioj lygoj.

• Po pirmo kėlinio

Turėjo būt 4-5 įvarčiai įmušti, ir ramiai trys taškai pasiimti, bet tie medienos gabalao iš kelių metrų į tuščius vartus nepataiko. Atliedus ten hag bus van nistelroy, kuris yra atakų ir užbaigimo treneris........ jei ateina xavi tai ok, ten hag ate, bet jei Ruud tai jau geriau tegul Ten hag lieka, nes Ruud su užbaigimo paruošimu nesusidoroja, kuris šį sezoną labai daug jau kainavo