Pripildytame naujajame Dariaus ir Girėno stadione po pratęsimo taurę laimėjo „Žalgiris“ © kaunas.lt nuotr.

Naujajame Dariaus ir Girėno stadione, 13 tūkstančių sirgalių akivaizdoje, Lietuvos futbolo taurės (LFF) taurės finale Vilniaus „Žalgiris“, po pratęsimo rezultatu 2:1 įveikė Kauno rajono „Hegelmann“.

Pirmasis rungtynių įvartis krito 76 minutę. Po kampinio prie atšokusio kamuolio pirmas prišoko Marko Miličkovičius ir galingu smūgiu nepaliko šansų varžovų vartininkui.

Tačiau, kauniečiai sudavė smūgį atgal paskutinėmis pridėto laiko sekundėmis. 90+3 minutę įvartį pelnė Samuelis Odeoibo.

Rungtynės kėlėsi į pratęsimą, o jo metu savo pranašumą įrodė Vilniaus „Žalgiris“. Pergalingą finalo įvartį pelnė iš už baudos aikštelės tolimu smūgiu pasižymėjo Mario Paveličius.

„Žalgiris“ iškovojo 14-ąjį LFF taurės trofėjų klubo istorijoje. Tuo tarpu „Helgemann“ tai pirmasis finalas šio turnyro istorijoje.