"Primera" pirmenybių starte - "Sevilla" ir "Valencia" lygiosios

Šeštadienį Ispanijoje startavo "Primera" čempionatas, kuriame jau sužaistos trejos rungtynės.

Bilbao "Athletic" išvykoje nusileido "Malaga" vienuolikei. Dvi raudonas korteles mačo pabaigoje užsidirbę šeimininkai minimaliu skirtumu įrodė pranašumą prieš baskus.

Kitose rungtynėse sėkmė ir vėl lydėjo šeimininkus. "Granada" futbolininkai po atkaklios kovos rezultatu 2-1 palaužė La Korunjos "Deportivo".

Tuo tarpu Sevilijoje buvo užfiksuotos lygiosios tarp "Sevilla" ir "Valencia" ekipų. Pirmojo kėlinio pabaigoje Aleixo Vidalis išvedė aikštės šeimininkus į priekį, tačiau antrajame kėlinyje dešimtyje žaidė "šikšnosparniai" išplėšė lygiąsias.

12 valandą nakties įvykusiame susitikime buvo užfiksuotas analogiškas rezultatas tarp "Almeria" ir Barselonos "Espanyol" klubų.