Prieš turnyro Jonavoje startą – rinktinės štabo žvilgsnis į būsimus varžovus © lff.lt

Jau šiandien Jonavoje prasidės trijų dienų tarptautinis futsal turnyras, kuriame žais Lietuvos, Brazilijos, Prancūzijos ir Ukrainos rinktinės.

Bilietus į visas turnyro rungtynes įsigyti galite paspaudę čia, o visų rungtynių transliacijos bus pasiekiamos futbolas.tv platformoje.

Prieš turnyro startą rinktinės trenerių štabo narys Edvinas Alimkinas pasidalino įžvalgomis apie visas būsimas Lietuvos rinktinės varžoves ir išskyrė pagrindines jų stiprybes. Tad kviečiame skaityti, ką papasakojo treneris.

UKRAINA

Komandos lyderiai: Petro Shoturma („Uragan“, Ukraina) Ihor Korsun („Uragan“, Ukraina) Mikola Mykitiuk („Cordoba“, Ispanija)

Pagrindinės savybės: Žaidėjų patirtis, standartinės situacijos, greitos tranzicijos į atakas, aukštas žaidimo intensyvumas.

Jau eilę metų Ukraina yra viena iš dominuojančių Europos šalių šiame sporte, o po pertraukos patekimas į pasaulio čempionatą ir puikūs jaunimo rinktinės rezultatai tik parodo, kad artimiausiu metu iš futsal elito Ukraina niekur nedings.

Šis turnyras Ukrainos rinktinei yra svarbus ne tik dėl pasiruošimo rugsėjį Uzbekistane vyksiančiam Pasaulio čempionatui – šiuo metu UEFA rinktinių reitinge ukrainiečiai pagal koeficiento taškus yra aplenkę Kroatijos rinktinę, o šios pozicijos išsaugojimas leistų dviem Ukrainos, o ne Kroatijos klubams dalyvauti kito sezono futsal Čempionų lygoje. Tad varžydamiesi šiame turnyre Ukrainiečiai sieks gauti ir papildomų reitingo taškų.

PRANCŪZIJA

Komandos lyderiai: Mamadou Toure („Barcelona“, Ispanija) Abdessamad Mohammed („Etoile Lavalloise“, Prancūzija) Souheil Mouhoudine („Etoile Lavalloise“, Prancūzija).

Pagrindinės savybės: Žaidėjų atletiškumas, individualus meistriškumas, pozicinės atakos, aukštas žaidimo intensyvumas.

Prancūzijos rinktinė pirmą kartą istorijoje pateko į pasaulio čempionatą, kuris vyks šių metų rugsėjį Uzbekistane. Jei dar prieš keletą metų nebuvo galima Prancūzijos priskirti prie futsalo elito, tai dabar šios šalies futsalo progresas yra bene sparčiausias Europoje. Šis turnyras bus puikus pasiruošimas Pasaulio čempionatui.

BRAZILIJA

Komandos lyderiai: Leandro Lino („Magnus“, Brazilija) Richard („Atlantico“, Brazilija) Marlon („El Pozo“, Ispanija)

Pagrindinės savybės: Žaidėjų individualus meistriškumas, aukštas presingas, žaidimo intensyvumas.

Prieš du mėnesius po ilgokos pertraukos brazilams pavyko susigrąžinti Pietų Amerikos čempionų vardą, o turnyras Lietuvoje leis padėti geriau pasiruošti rudenį vyksiančiam Pasaulio čempionatui.

Nors Brazilija yra daugiausiai kartų pasaulio čempionatą laimėjusi rinktinė, tačiau paskutinį kartą čempionų taurę kėlė dar 2012 metais Tailande.

Jonavoje nepamatysime kelių tokių svarbių žaidėjų, kaip Pito, Ferrao, Dyego iš Barselonos, tad atvykę žaidėjai bus motyvuoti ir sieks pasirodyti geriausiai, kad išsikovotų savo vietą rinktinėje artėjančiame pasaulio čempionate.

Turnyro tvarkaraštis:

Balandžio 13 d.
15:00 val.  Lietuva – Ukraina;
18:30 val.  Brazilija – Prancūzija;

Balandžio 15 d.
17:00 val. Ukraina – Brazilija;
19:30 val.  Prancūzija – Lietuva;

Balandžio 16 d.
17:00 val.  Ukraina – Prancūzija;
19:30 val.  Lietuva – Brazilija;

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

Komentuoti

Prisijungti su FB