Prieš rinktinių pertrauką – žalgiriečių išvyka į Alytų © E. Žaldario nuotr.

Po tarptautinių kovų pabaigos „Žalgiris“ susitelks į vietinį frontą. Praėjus porai dienų po grįžimo iš Norvegijos laukia kelionė į Alytų ir dvikova su „Dainava“.

Paskutinį kartą komandos buvo susitikusios prieš daugiau nei pora mėnesių LFF taurės turnyre. Tuomet Tomislavo Kišo įvartis prieš pertrauką ir du Josipo Tadičiaus smūgiai nulėmė žalgiriečiams įtikinamą pergalę.

Visgi nuo tada ekipose įvyko pasikeitimų. „Žalgirį“ paliko saugas Ogenyi Onazi, „Dainavą“ – Paulius Golubickas. Alytiškių puolimą sustiprino iš Plungės „Babrungo“ perėjęs Henrique Devensas, iš „Nevėžio“ atvyko Alexas Kyeremeh, iš „Hegelmann Litauen“ į Alytų grįžo Martynas Vasiliauskas, taip pat ekipą papildė prieš tai Latvijoje žaidęs nigerietis saugas Kazeem Ojo Aderounmu, portugalas gynėja Joshua Silva. Tiesa, pastarasis greitai susirinko keturias geltonas korteles ir rungtynes praleis.

Rugpjūtis „Dainavai“ nebuvo sėkmingas – svečiuose 1:2 nusileista „Riteriams“, išvykoje 1:1 sužaista lygiosiomis su „Hegelmann Litauen“ ir namuose 0:1 pralaimėta „Kauno Žalgiriui“. Tiesa, pastarosiose rungtynėse varžovai pasižymėjo tik pačioje dvikovos pabaigoje.

Į „Žalgirio“ gretas po diskvalifikacijos A lygoje grįžta kapitonas Saulius Mikoliūnas.

Šios rungtynės bus paskutinės A lygoje prieš dvi savaites truksiančią rinktinių pertrauką.