Prieš artėjančią tarpusavio dvikovą D. Simeone sulaukė pagyrų iš J. Kloppo

Jurgenas Kloppas prieš artėjantį UEFA Čempionų lygos aštuntfinalių startą negailėjo pagyrų būsimam oponentui.

"Liverpool" aštuntfinalyje susitiks su Madrido "Atletico" komanda. Pirmoji dvikova Ispanijos sostinėje įvyks jau antradienį vakare.

J. Kloppas, bendraudamas su Anglijos žiniasklaida, pripažino, kad "Atletico" šiuo metu nėra geriausioje formoje, tačiau yra ko prisibijoti.

"Jų įvarčių santykis "La Liga" pirmenybėse yra labai įdomus. Jie pelnė vos 25 įvarčius, bet praleido tik 17, kas tikrai yra ne daug.

Paskutiniu metu jie turėjo problemų su traumomis, ypač puolėjo pozicijoje. Visgi Alvaro Morata savaitgalį jau buvo ant suolo, girdėjau, kad grįžo ir Diego Costa, o Joao Felixas taip pat turėtų žaisti.

Jeigu ir yra komanda, kuri gali žaisti dėl rezultato, tai "Atletico". Simeone, kurį aš labai gerbiu, išbando beveik viską.

Mūsų istorijos yra ganėtinai panašios. Mes bandėme daug kartų (laimėti ČL – red.) ir nelaimėjome, bet vis tiek bandėme. Man tai patinka. Jis yra be galo konkurencingas žmogus. Mūsų santykiai yra geri, bet neabejoju, kad jis apie tai pamirš, kai prasidės rungtynės", – dėstė J. Kloppas.

Straipsnio įvertinimas: 7 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos