Prie dviejų įvarčių prisidėjęs V. Slivka sezoną Škotijoje užbaigė neįtikėtino scenarijaus rungtynėse (VIDEO)

Šiandien įspūdingomis rungtynėmis finišavo Škotijos aukščiausios lygos pirmenybės, kuriose sudalyvavo ir ryškų indėlį paliko lietuvis Vykintas Slivka.

Lietuvio atstovaujama „Hibernian“ komanda paskutiniame ture stojo į kovą su „Rangers“, kuri turnyrinėje lentelėje žengė viena pozicija aukščiau, tačiau ketvirtą ir trečią vietas užimančius klubus skyrė vos trys taškai ir namuose žaidusi lietuvio ekipa dar galėjo pasivyti savo varžovus.

Susitikimą fantastiškai pradėjo šeimininkai, kurie jau 22-ąją minutę įgijo trijų įvarčių persvarą, o prie vieno iš įvarčių rezultatyviu perdavimu prisidėjo ir V. Slivka. Visgi, „Rangers“ nesudėjo ginklų ir vos po penkių minučių juos nuo Edinburgo komandos jau skyrė vos įvartis. Glazgo klubo žaidėjai ir toliau nesustojo, o iš viso penkis įvarčius be atsako pelniusi svečių komanda likus žaisti 20 minučių jau turėjo dviejų įvarčių persvarą – 5:3.

Mačo pabaigoje savo charakterį laikas parodyti atėjo ir „Hibernian“ žaidėjams: iš pradžių 70-ąją min. po puikaus V. Slivkos perdavimo jo komandos draugas rezultatą sušvelnino, vėliau ši ekipa išprovokavo varžovų raudoną kortelę, o galiausiai trečią pridėto laiko minutę išplėšė tašką ir neįtikėtinas lygiąsias - 5:5.

V. Slivka šiose rungtynėse žaidė visas 90 minučių, o pirmąjį savo rezultatyvų perdavimą jis atliko tiksliu perdavimu galva 19 minutę, kai kamuolį į vartus pasiuntė Scottas Allanas. Iš viso šiame sezone saugas sužaidė 27 mačus per kuriuos pelnė du įvarčius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus. Kartu su komanda jis „Celtic“ sėkmės taurės finale atveju iškovotų kelialapį į kitų metų Europos lygos atrankos turnyrą.