"Vilnius" minimalia persvara įveikė "Žalgirį" © Eurofootball.lt
Lietuvos "A lygos" 9-ojo turo rungtynėse susitiko čempionato lyderiai. Po įtemptos kovos pergalę minimalia persvara 2-1 iškovojo ir tapo vienvaldžiu lyderiu tapo šeštą pergalę iš eilės iškovojęs "Vilnius".

Vilniaus "Žalgirio" stadionas, 660 žiūrovų
Teisėjas - Gediminas Mažeika
"Žalgiris" 1 - 2 "Vilnius"
15' [0 - 1] Kleyr Vieira dos Santos
55' [0 - 2] Muller Santos da Silva
88' [1 - 2] Valerijus Mižigurskis

"Žalgiris": Šetkus; Choruži, Ngapunu (15' Miliškevičius), I.Steško, Lukoševičius; Morinas, Ostap, Vilėniškis, Bursuc; Mižigurskis, Romašovas (79' A.Steško)

"Vilnius": Leus; Radavičius, Artiomovas, Rodnei, Sokolovas; Paulinho, Andreson, Erasmo, Lukša; Muller (85' Marcio), Kleyr (71' Adilson)

Rungtynes kiek aktyviau pradėjo "Vilniaus" futbolininkai, stipriu smūgiu laimę iš toli pabandė Andresonas, tačiau kamuolys skriejo aukštai virš vartų. Į tai "Žalgiris" atsakė Valerijaus Mižigurskio smūgiu galva, tačiau ir jam pasižymėti nepavyko.

18-ąją minutę krito pirmasis mačo įvartis: be priežiūros baudos aikštelėje paliktas rezultatyviausias "Vilniaus" žaidėjas Kleyras galva nukreipė kamuolį į žalgiriečių vartus - 1-0.

Po kelių minučių progą pasižymėti turėjo Mulleris, "Vilniaus" puolėjas baudos aikštelėje "išmaudė" žalgiriečių gynėją, tačiau po to nesugebėjo nuginkluoti vartininko Ernesto Šetkaus.

30-ąją minutę "Žalgiriui" pakartotiniu smūgiu pavyko išlyginti rezultatą, bet teisėjas užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.

Pačioje kėlinio pabaigoje "žaliai-balti" turėjo bene realiausią progą išlyginti rezultatą: po Igorio Morino perdavimo baudos aikštelėje puikią progą pasižymėti turėjo V.Mižigurskis ir Aleksandras Romašovas, tačiau pirmasis nesugebėjo net smūgiuoti į vartus, tuo tarpu po A.Romašovo smūgio kamuolys iš kelių metrų nuskriejo aukštai virš vartų.

Antrojo kėlinio padžioje iš toli smūgiavo Julianas Bursukas, tačiau nestipriai lėkusį kamuolį sugavo "Vilniaus" vartininkas.

56-ąją minutę buvo įmuštas antrasis rungtynių įvartis, po Erasmo smūgio į "Žalgirio" vartus E.Šetkus nesėkmingai atmušė kamuolį ir tuo pasinaudoti suskubo Mulleris, kuris padvigubino savo ekipos pranašumą.

"Vilniaus" persvara galėjo tapti triuškinančia, kai 77 minutę vienas prieš žalgiriečių vartininką išbėgo Mulleris, tačiau šiame epizode E.Šetkus žaidė užtikrintai ir sugebėjo atremti smūgį.

Rungtynėms artėjant į pabaigą "Žalgiris" metėsi į ataką. Po sumaišties prie "Vilniaus" vartų pavojų vargais negalais likvidavo vartininkas, kiek vėliau proga pasižymėti nepasinaudojo V.Mižigurskis.

Vis dėlto žalgiriečių kovingumas davė vaisių: po Raimondo Vilėniškio baudos smūgio, kamuolį ne itin sėkmingai atmušė "Vilniaus" vartininkas Pavelas Leusas, ir prie vartų kilusia sumaištimi pasinaudojo V.Mižigurskis. Rezultatas tapo 1-2 ir nebepasikeitė iki rungtynių pabaigos.

Po šios pergalės, kuri buvo jau šeštoji iš eilės, "Vilnius" surinkęs 21 tašką tapo vienvaldžiu "A lygos" lyderiu.