"Vilnius" pergalių seriją pratęsė įveikdamas "Sūduvą" © Eurofootball.lt
Lietuvos "A lygos" aštunto turo rungtynėse "Vilnius" namuose rezultatu 3-1 nugalėjo Marijampolės Sūduvą ir iškovojo penktą pergalę iš eilės. Nė karto šį sezoną nesuklupęs "Vilnius" ir po aštunto turo išlieka turnyrinės lentelės viršūnėje.

"%c00140" 3 - 1 Marijampolės "%c00125"
47' [1 - 0] Kleyr Viera Dos Santos
75' [2 - 0] Muller Santos Da Silva
84' [3 - 0] Rodnei Francisko De Lima
90' [3 - 1] Tomas Miklinevičius

"Vilnius": Pavel Leus; Ramūnas Radavičius, Darius Artiomovas, Rodnei, Andrejus Sokolovas; Paulinho, Erasmo, Andreson (Everton), Vytautas Lukša; Muller (Marcio), Kleyr (Adilson)

"Sūduva": Gytis Padimanskas; Vaidas Slavickas, Tomas Mikuckis, Marius Skinderis, Aleksandr Sobol; Nerijus Mačiulis, Tomas Miklinevičius, Sergiy Kozyuberda, Gvidas Juška; Willer Oliveira, Otavio Braga

Per pirmas 15 susitikimo minučių kova daugiausiai vyko aikštės viduryje. Žaidimas buvo kiek nervingas ir net grubus. Pirmą progą įvarčiui sukūrė "Vilnius", kai 16 minutę kairiuoju atakos kraštu prasiveržęs Mulleris atliko perdavimą į "Sūduvos" baudos aikštelę, tačiau kamuolį pasitikusiam Kleyrui įmušti nepavyko.

Aktyviai rungtyniavęs Mulleris 19 minutę surengė dar vieną reidą kairiuoju kraštu "Sūduvos" vartų link ir vėl skersavo kamuolį į varžovų baudos aikštelę, bet Paulinho ir pakartotinį Andresono smūgius blokavo "Sūduvos" gynėjai.

"Vilnius" perėmė iniciatyvą ir surengė dar porą pavojingų išpuolių. Daugiausiai problemų "Sūduvos" vartininkui kėlė galingi tolimi aikštės šeimininkų šūviai.

33 minutę tuo pačiu pamėgino atsakyti Marijampolės ekipos legionierius Willeris Oliveira, tačiau jo iš 25 metrų stipriai smūgiuotą kamuolį Pavelas Leusas be didesnio vargo sugavo.

Pirmam kėliniui artėjant į pabaigą, "Vilniaus" brazilui Erasmo pavyko nukreipti kamuolį į svečių vartus, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė. Pirmas kėlinys baigėsi be įvarčių - 0-0.

Kas nepavyko Erasmo, tą pačioje antro kėlinio pradžioje atliko Kleyras, kuris po kampinio savo firminiu smūgiu galva išvedė "Vilnių" į priekį - 1-0. Tai buvo jau šeštas rezultatyviausio "Vilniaus" žaidėjo įvartis A lygoje.

Dar po dešimties minučių Kleyras vėl atsidūrė "Vilniaus" atakos smaigalyje, bet šįkart puikios progos pasižymėti neišnaudojo. Gavęs perdavimą iš dešiniojo krašto Kleyras iš poros metrų smūgiavo praktiškai į tuščius vartus, tačiau į skersinį atsimušęs kamuolys nusileido ant vejos nekirsdamas vartų linijos.

64 minutę šansą įmušti gavo ir Vytautas Lukša, kuris išsivadavęs iš varžovų ekipos gynėjo globos ir atsidūręs vienas prieš vartininką, iš kelių metrų smūgiavo virš skersinio.

74 minutę "Vilnius" savo persvarą padvigubino. Iš aikštės gilumos perdavimą gavęs Mulleris pabėgo nuo "Sūduvos" gynėjų, gražiai suklaidino vartininką ir pasiuntė kamuolį į vartus - 2-0.

84 mačo minutę "Vilniaus" persvara tapo triuškinanti, kai po kampinio atakai tęsiantis smūgiu galva "Sūduvos" vartininką nuginklavo gynėjas iš Brazilijos Rodnei - 3-0.

Rungtynėms artėjant į pabaigą po Willerio perdavimo "Sūduvos" saugas Tomas Miklinevičius išbėgęs vienas prieš vieną rezultatą sušvelnino, tačiau tai buvo tik paguodos įvartis, nes rezultatu 3-1 triumfavo "Vilnius".