32 turas: "Schalke" neužleidžia lyderio pozicijos © Eurofootball.lt
Šeštadienį Vokietijos Bundesligos pirmenybėse buvo žaidžiamos šešerios 32-ojo turo rungtynės, kuriose „Bayern“ prarado du taškus mače su „Gladbach“, „Borussia“ svečiuose įveikė „Wolfsburg“, „Schalke“ palaužė „Nurnberg“, o pergales taip pat iškovojo „Stuttgart“, „Eintracht“ ir „Bochum“.

Miunchene vietos „Bayern“ susutiko su jau kitais metais žemesnėje lygoje rungtyniausiančiu „Gladbach“ klubu. Įvartis buvo įmuštas 12-ąją minutę, kai po Ali Karimi perdavimo pasižymėjo olandas Roy`us Makaay`us, kuriam tai buvo 15 tikslus smūgis pirmenybėse.

Antrame kėlinyje sužaidus septynias minutes krito išlyginamasis įvartis. Nando Rafaelis atidavė perdavimą Peetui Kluge, kuris iš beveik 11 metrų nuotolio dešine koja pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą. Po šių lygiųjų „Bayern“ taip ir liko 4-oje vietoje, o „Gladbach“ turi tik minimalius šansus pakilti iš paskutinės vietos vienu laipteliu aukštyn.

Kitose varžybose „Wolfsburg“ susigrūmė su Dortmundo „Borussia“ vienuolike. Svečiai į priekį išsiveržė jau 12-ąją mačo minutę, kai įvartį į tolimąjį vartų kampą pelnė lenkas Ebi Smolarekas. Antrame kėlinyje per pridėtą teisėjo laiką pirmą įvartį šiame čempionate įmušė Paragvajaus rinktinės puolėjas Nelsonas Valdezas.

Po šios pergalės Thomo Dollo vadovaujami auklėtiniai pakilo į 10-ąją vietą, o „Wolfsburg“ nusirito į 15-tą poziciją.

Lyderis Gelzenkircheno „Schalke“ namuose priėmė 5-ąją vietą užimantį „Nurnberg“. Vienintelį mačo įvartį 64-ąją minutę po Hamito Altintopo perdavimo iš dešiniojo krašto pelnė vokietis Kevinas Kuranyi. Iki rungtynių pabaigos likus žaisti 8 minutes iš aikštės buvo pašalintas Tomas Galasekas. Tačiau tai nieko nepakeitė ir „Schalke“ išsaugojo lyderio pozicijas, o „Nurnberg“ taip pat išliko 5-tas.

„Stuttgart“ savo sirgalių akivaizdoje 2-0 įveikė „Mainz“. 25-tą minutę pasižymėjo komandos kapitonas Fernando Meira, o pergalę įtvirtino 64-tą minutę Robertas Hilbertas, kuris permetė svečių vartų sargą Christianą Wetklo. Po šio laimėjimo „Stuttgart“ ir toliau vienu tašku atsilieka nuo „Schalke“, o „Mainz“ lieka priešpaskutinis.

Mažytė sensacija buvo užfiksuota Hamburge, kur vietos „Hamburger“ net 0-3 pralaimėjo „Bochum“ ekipai. Pirmąjį įvartį sužaidus maždaug valandą pelnė graikas Theofanis Gekas, kuriam tai buvo jau 20 tikslus smūgis čempionate. Po penkių minučių iš toli įvartį pelnė Dennisas Grote, o tašką mače padėjo Zvjezdanas Misimovičius, 80 minutę realizavęs 11 metrų baudinį.

Po šio pralaimėjimo „Hamburger“ nukrito į 12-ąją poziciją, o „Bochum“ kilstelėjo trim laipteliais aukštyn į 8-ąją vietą.