Londono „Arsenal“ iškovojo dramatišką pergalę ir pirmauja Anglijos „Premier“ lygoje © "Scanpix" nuotr.

Londono „Arsenal“ klubas svečiuose po itin atkaklios kovos, rezultatu 1:0, palaužė „Brentford“ klubą.

Vienintelį įvartį  nugalėtojams susitikimui einant į pabaigą, 88-ąją minutę pelnė itin stipriai šiame sezone kritikuojamas Kai Havertzas. Beje, vokietis aikštėje pasirodė 79-ąją minutę ir, kaip vėliau paaiškėjo, tapo superiniu keitimu.

Po šios pergalės „kanonieriai“ pakilo į 1-ąją Anglijos „Premier“ lygos vietą, o būtent šis susitikimas vyr.treneriui Mikeliui Artetai buvo ypatingas dar ir tuo, kad tai buvo jo 200-osios rungtynės prie „Arsenal“ ekipos vairo visuose turnyruose. Per 200 rungtynių – 116 pergalių. Palyginimui, prie Arsene‘o Wengero šis klubas per tokį rungtynių skaičių iškovojo 111 pergalių, o prie George‘o Grahamo – 106 pergales.