Italijoje „Napoli“ iškovojo dramatišką pergalę, o „Lazio“ ir toliau buksuoja © "Scanpix" nuotr.

Italijos „Serie A“ lygoje „Napoli“ klubas svečiuose rezultatu 2:1 palaužė Bergamo „Atalanta“ ekipą.

Pirmieji šiose rungtynėse į priekį išsiveržė šalies čempionų titulą ginantys Neapolio vyrai, nors 34-ąją minutę jų įvartis buvo neįskaitytas. Iš šeimininkų pusės itin apmaudu tai, kad jie tą įvartį praleido 44-ąją minutę, o ji pelnė vienas iš klubo lyderių Khvicha Kvaratshkellia.

53-ąją minutę rezultatą išlygino „Atalanta“ puolėjas Adebola Lookmanas. Atrodė, kad lygiosios yra logiškiausias rezultatas šiose rungtynėse, tačiau tam nusprendė paprieštarauti Eljifas Elmasas. Jis pasinaudojo grubia jaunojo varžovų vartininko klaida ir vėl išvedė „Napoli“ ekipą į priekį. Kaip paaiškėjo vėliau, ši Marco Carnesecchi klaida buvo kertinis rungtynių epizodas.

Po šios pergalės „Napoli“ laikinai kyla į 3-ąją vietą, kuomet „Atalanta“ rikiuojasi 6-oje pozicijoje.

Kitame susitikime eilinį pralaimėjimą šiame sezone patyrė Romos „Lazio“. Jie svečiuose rezultatu 1:2 nusileido „Salernitana“ klubui bei Italijos sostinės ekipa rikiuojasi pačiame viduryje – 10-oje vietoje.