Romos derbis baigėsi be įvarčių © Eurofootball.lt
Sekmadienį stipriausioje Italijos lygoje buvo sužaistos likusios 34 turo rungtynės. Ilgai lauktas Romos derbis pasibaigė be įvarčių, „Palermo“ pagaliau sugebėjo iškovoti tris taškus, itin svarbias pergales kovoje dėl išlikimo pelnė „Reggina“, „Catania“ bei „Parma“.

Didžiausio dėmesio susilaukusiose rungtynėse „Roma“ klubui nepavyko atsirevanšuoti „Lazio“ ekipai už pralaimėjimą sezono pradžioje rezultatu 0-3. Šįkart abi komandos tenkinosi iškovotu tašku ir lygiosiomis 0-0.

Kaip ir buvo tikėtasi, „Roma“ gretose žaidė vos traumą spėjęs išsigydyti Francesco Totti, kuriam tai buvo jau 23-iasis Romos derbis, tačiau ekipai negalėjo padėti diskvalifikuoti Marco Cassetti ir Matteo Ferrari. „Lazio“ negalėjo padėti Stefano Mauri ir Guglielmo Stendardo.

Rungtynes agresyviau pradėjo „Lazio“ futbolininkai. Tommaso Rocchi nesuvaldė kamuolio būdamas prieš pat vartininką Cristiano Doni, kiek vėliau Luciano Zauri pasinaudojo varžovo Davido Pizarro klaida ir smūgiavo į vartus, tačiau jo smūgis buvo atmuštas. Kitame aikštės gale F.Totti būdamas laisvas smūgiavo galva į vartus, tačiau kamuolys tikslo nepasiekė.

T.Rocchi rungtynių pradžioje buvo pavojingiausias žaidėjas. Italas pergudravo tris „Roma“ gynėjus, tačiau komandos draugai nesugebėjo pagelbėti jam ir ataka nutrūko. Kiek vėliau žaidėjas įveikė varžovų dirbtinę nuošalę, tačiau kamuolį išbėgęs iš vartų išspyrė „Roma“ vartininkas.

Philippe Mexes gavo geltoną kortelę už pasikarščiavimą dėl to, kad teisėjas skyrė žaidėjui pražangą. Baudos smūgio mušti atsistojęs Cristianas Ledesma galingu smūgiu vos neišvedė savo ekipos į priekį. Visgi pavojingiausią progą įmušti pirmajame kėlinyje turėjo „Roma“. „Lazio“ vartininkas Angelo Peruzzi išmušė kamuolį iš varžovo Amantino Mancini kojų, tačiau kamuolys atsidūrė pas Rodrigo Taddei, kuris smūgiuodamas galva į tuščius vartus nesugebėjo pasižymėti.

Antrajį kėlinį kiek aktyviau pradėjo „Lazio“ futbolininkai – progas pasižymėti turėjo Luisas Jimenezas ir Massimo Mutarelli. Tačiau „Roma“ netrukus pradėjo aktyviau pulti ir A.Mancini bei F.Totti turėjo geras progas pasižymėti. 73 minutę „Roma“ turėjo dar vieną puikią galimybę išsiveržti į priekį, tačiau puikų A.Mancini smūgį sugebėjo atmušti A.Peruzzi.

Rungtynės baigėsi „Roma“ šturmu, tačiau Mirko Vučiničiaus ir Daniele De Rossi pastangos išplėšti pergalę buvo bevaisės.

54‘ [0 – 1] Gionatha Spinesi

51‘, 54‘ ir 79‘ iš aikštės išvaryti Marco Motta, Antonio Di Natale, Andrea Dossena („Udinese“)

76‘ [2 – 1] Andrea Gasbarroni (11m)

90‘ iš aikštės išvarytas Daniele Conti („Cagliari“)

„%c00214“ 0 – 0 „%c00215“

„%c00037“ 3 – 1 „%c00085“
27' [1 - 0] Julio Ricardo Cruz
57' [1 - 1] Luca Saudati
59' [2 - 1] Alvaro Recoba
60' [3 - 1] Dejan Stankovic

Gionatha Spinesi („Catania“) – 14.

Pastaba: dėl korupcijos skandalo iš "Fiorentina" atimta 15, iš "Reggina" - 11, iš "Milan" - 8, iš "Lazio" - 3 taškai. Dėl finansinių priežasčių iš "Siena" atimtas 1 taškas.