"Sūduvos" ir "Kauno" dvikovoje - lygiosios © Eurofootball.lt
Atitinkamai pirmą ir trečią vietas po keturių turų užėmę „Kauno“ bei „Sūduvos“ klubai sekmadienio rungtynes Marijampolėje beveik pilname stadione baigė taikiai- 1-1.

Marijampolės "Sūduvos" stadionas, 2600 žiūrovų
Teisėjas - Saulius Atmanavičius
Marijampolės "%c00125" 1 - 1 Kauno "FBK %c00030"
72' [0 - 1] Ričardas Beniušis
75' [1 - 1] Willer Souza Oliveira

"Sūduva": Saulius Klevinskas; Aleksandr Sobol, Tomas Mikuckis, Marius Skinderis, Vaidas Slavickas; Giedrius Slavickas (86' Giedrius Klevinskas), Nerijus Mačiulis, Tomas Miklinevičius, Sergiy Kozyuberda; Darius Maciulevičius (72' Karolis Jasaitis), Willer Souza Oliveira

"Kaunas": Mindaugas Malinauskas; Adrian Mrowiec, Mindaugas Bagužis, Nerijus Radžius, Dainius Kunevičius; Oleg Strakhanovich, Andrius Bartkus (75' Audrius Kšanavičius), Givi Kvaratskhelia, Edin Pehlič (58' Pascal Mendy); Ričardas Beniušis, Rafael Ledesma

Rungtynės prasidėjo netiksliomis abiejų komandų atakomis. Pirmasis kiek pavojingesnis epizodas įvyko 14-ąją minutę prie „Kaunos“ vartų, kai šeimininkų gynėjas Aleksandras Sobolis įsiveržė į baudos aikštelę, perdavė kamuolį komandos kapitonui Dariui Maciulevičiui, tačiau jo smūgis tikslo nepasiekė.

18-ąją rungtynių minutę puikią progą pasižymėti turėjo „Sūduvos“ saugas Nerijus Mačiulis, bet futbolininkas neužtikrintai pataikė į kamuolį ir šis praskriejo visiškai greta tolimojo virpsto.

Pirmajame kėlinyje daugiau nebuvo vartams pavojigų epizodų. Taigi ilsėtis ekipos išėjo esant nulinėms lygiosioms.

Po pertraukos apie 10 minučių tęsėsi atsargus žaidimas, abi komandos nemažai kontroliavo kamuolį savo aikštės pusėje, o atakas aštrindavo nebent ilgais perdavimais.

Vėliau žaidimas tapo kur kas aktyvesnis ir to pasekoje po puikaus „Sūduvos“ brazilo Willerio Oliveiros perdavimo vienas prieš vartininką atsidurė D.Maciulevičius, bet patyręs futbolininkas sudelsė, nesuvaldė kamuolio ir vartininkas, padedamas suskubusių gynėjų, pavojų neutralizavo.

Kuo toliau bėgo laikas, tuo labiau kaito aistros. Už grubią pražangą geltona kortelė buvo parodyta suvalkiečių saugui Tomui Miklinevičiui. Abi komandos nesirengė baigti rungtynių be įvarčių ir puolė atakuoti. Pirmieji tai aktyviai daryti pradėjo kauniečiai, o jų darbą lengvino dažnai neužtikrintai žaidę šeimininkų gynėjai. 71-ąją minutę, po vienos iš jų klaidų, neseniai į aikštę išbėgęs „Kauno“ legionierius iš Senegalo Paskalis Mendy pavojingai priartėjo prie varžovų vartų, tačiau paskutinę akimirką suskubę „Sūduvos“ gynėjai nukreipė kamuolį už galinės linijos.
Kampinį sėkmingai pakėlė svečių puolėjas Rafaelis Ledesma, o galva kamuolį į vartus nukreipti bandė kauniečių gynėjas Mindaugas Bagužis, bet kamuolys praskriejo virš vartų.

Tuomet įvykius aikštėje užgožė tribūnose įvykę susirėmimai tarp komandų gerbėjų. Keletas svečių ekipos gerbėjų praėjo pro vietinių žiūrovų tribūną bei buvo nušvilpti, apmėtyti įvairiais daiktas. Tai peraugo į nedidelį susirėmimą, kuri apsaugos darnuotojai greitai numalšino.

Po akimirkos krito ir pirmasis mačo įvartis. 72-ąją rungtynių minutę po P.Mendy sėkmingai skersuoto kamuolio pasižymėjo rezultatyviausias A lygos futbolininkas Ričardas Beniušis.

„Sūduvos“ atsako ilgai laukti neteko. Per keletą minučių jie surengė ataką, leidusią išlyginti rezultatą. Po dešiniojo saugo Giedriaus Slavicko pakelto kamuolio baudos aikštelėje kilo sumaištis. Šeimininkai atakavo keletą kartų, tačiau smūgius arba blokuodavo varžovai, arba kamuolys atsitrenkdavo į komandos draugus. Lemiamą tašką padėjo Willeris Oliveira. Jis pasiuntė jam atšokusį kamuolį į tinklą taip išlygindamas rezultatą.

76-ają minutę „Sūduvos“ vartus atakavo R.Ledesma, tačiau Saulius Klevinskas buvo savo vietoje ir užtikrintai atrėmė smugį.

Prabėgus vos porai minučių po juvelyriškai tikslaus Willerio Oliveiros perdavimo N.Mačiulis paliko gynėjus sau už nugaros, tačiau sėkmė lydėjo kauniečius - saugas kamuolio nesuvaldė ir pavojinga ataka nutrūko.

Po puikios kombinacijos, kai kamuolys nesustodamas perėjo per keleto futbolininkų kojas, į vartus iš maždaug 8 metrų nepataikė Karolis Jasaitis. Tai buvo paskutinis realus šansas pasižymėti. Rungtynės baigėsi rezultatu 1-1.