Milano "Inter" - Italijos čempionai © Eurofootball.lt
Sekmadienį Italijos lygoje buvo žaidžiamos 33 turo rungtynės. Milano "Inter" klubas užsitikrino lygos čempionų vardą, svečiuose įveikęs "Siena" ekipą. Užsitikrinti titulą Milano komandai leido "Roma" nesėkmė svečiuose prieš "Atalanta". Tuo tarpu "Fiorentina" iškovojo itin svarbią pergalę išvykoje prieš "Lazio".

“Inter“ ekipa svečiuose 2-1 nugalėjo „Siena“ klubą. Čempionams abu įvarčius pelnė gynėjas Marco Materazzi.

„Inter“ išsiveržė į priekį 18 minutę. Po pakelto kampinio prie šeimininkų vartų, „Siena“ baudos aikštelėje kilo sumaištis. „Inter“ gynėjas Maiconas smūgiavo į vartus, tačiau šeimininkų gynėjas išmušė kamuolį nuo vartų linijos, tačiau kamuolys atšoko pas M.Materazzi, kuris šį nukreipė į vartus. Tačiau „Inter“ pirmavo vos trejas minutes. 21 minutę „Siena“ veteranas Paolo Negro taikliu smūgiu galva išlygino rezultatą.

58 minutę svečiai pelnė lemiamą įvartį, atnešusį jiems čempionų titulą. Julio Cruzas, pasinaudojęs varžovo Andrea Rossi klaida, atsidūrė su kamuoliu varžovų baudos aikštelėje. Prie jo pribėjo šeimininkų vartininkas Alexas Manningeris ir abu žaidėjai susidūrė. Teisėjas paskyrė 11 metrų baudinį į „Siena“ vartus. Jį sėkmingai realizavo antrajį savo įvartį pelnęs M.Materazzi.

Vienintelė ekipa, dar turėjusi šansų prisivyti „Inter“ ekipą, „Roma“, svečiuose 1-2 pralaimėjo „Atalanta“ ekipai ir prarado šansus kovoti dėl titulo.

37 minutę Ferreira Pinto skersuotas kamuolys „Roma“ baudos aikštelėje surado Cristiano Doni, kuris taikliu smūgiu galva išvedė šeimininkus į priekį. Dar po septynerių minučių skirtumas tarp komandų padvigubėjo. Šįkart C.Doni skersavo kamuolį į baudos aikštelę, o ten buvęs Riccardo Zampagna, stovėdamas nugara į vartus, sugebėjo smūgiu per save pelnyti įvartį.

„Roma“ ekipą dar bandė gelbėti Simone Perrotta, 64 minutę po trijų žaidėjų kombinacijos įmušęs įvartį, tačiau „Roma“ tesugebėjo sušvelninti skirtumą. Svečiams rungtynes jų pabaigoje dar labiau apkartino Matteo Ferrari, už grubią pražangą gavęs raudoną kortelę.

„Lazio“ ekipa nesugebėjo iškovoti pergalės jau trečiose rungtynėse iš eilės. Šį kartą Romos ekipa namuose turėjo pripažinti „Fiorentina“ komandos pranašumą. Rungtynės baigėsi rezultatu 1-0. Įvartį Florencijos ekipos žaidėjai pelnė 71 minutę. Martinas Jorgensenas buvo paliktas laisvas kairėje aikštės pusėje ir jo skersuotas kamuolys pasiekė Adrianą Mutu, kuris smūgiu galva pelnė savo komandai pergalę.

Sekmadienio rungtynių rezultatai:

„%c00080“ 1 – 2 „%c00037“
16` [0 – 1] Marco Materazzi
19` [1 – 1] Paolo Negro
60` [1 – 2] Marco Materazzi (11m)

„%c00215“ 2 – 1 „%c00028“
37` [1 – 0] Cristiano Doni
44` [2 – 0] Riccardo Zampagna
64` [2 – 1] Simone Perrotta

„%c00019“ 0 – 1 „%c00143“
71` [0 – 1] Adrian Mutu

„%c00085“ 0 – 0 „%c00251“

„%c00068“ 2 – 1 „%c00213“
18` [0 – 1] Cristiano Lucarelli
55` [1 – 1] Sergio Pellissier
76` [2 – 1] Erjon Bogdani

„%c00081“ 1 – 1 „%c00063“
26` [0 – 1] Sulley Ali Muntari
85` [1 – 1] Nicola Amoruso

„%c00200“ 3 – 4 „%c00029“

25` [0 - 1] Igor Budan
36` [1 - 1] Mark Bresciano
45` [2 - 1] David Di Michele (11m)
47` [2 - 2] Fernando Couto
71` [2 - 3] Andrea Gasbarroni
80` [2 - 4] Giuseppe Rossi
90` [3 - 4] Cristian Zaccardo

58` iš aikštės išvarytas Marco Pisano ("Palermo")

Christian Rigano („Messina“) – 14.

Pastaba: dėl korupcijos skandalo iš "Fiorentina" atimta 15, iš "Reggina" - 11, iš "Milan" - 8, iš "Lazio" - 3 taškai. Dėl finansinių priežasčių iš "Siena" atimtas 1 taškas.