I lygos lyderiu tapo "Spyris" (Papildyta) © Eurofootball.lt
Šeštadienį Lietuvos I lygoje buvo sužaistos penkios 2 turo rungtynės. Antrąją pergalę iškovojo ir pirmenybių lyderių tapo „Kauno“ dublerių „Kauno jėgerių“ pagrindu sudaryta „Spyrio“ komanda, 4-0 sutriuškinusi I lygos debiutantus „Anykščius“. Anykštėnams tai buvo jau antras toks stambus pralaimėjimas.

Įspūdingai startavo iš A lygos iškritęs Kėdainių „Nevėžis“, namuose net 6-0 sudorojęs pernai II lygoje rungtyniavusį Tauragės „Taurą“.

Vienas čempionato favoritų „Alytis“ prarado pirmuosius taškus, svečiuose lygiosiomis sužaidęs su Ukmergės „Vilkmerge“. Vienintelį įvartį alytiškiams pelnė praėjusiais metais „Vėtrai“ atstovavęs Edvinas Blažys.

Pirmąsias sezono rungtynes Gargžduose žaidė Klaipėdos „Glestum“, kurio varžovai buvo 1 ture jau iš Gargždų 3 taškus išsivežę LKKA futbolininkai, kurie tuomet nugalėjo „Bangą“.

Aktyviau rungtynes pradėję kauniečiai kėlinio viduryje išsiveržė į priekį. Tačiau „Glestum“ dar iki pertraukos persvėrė rezultatą – 41 min. nuo baudos aikštelės linijos tiksliai smūgiavo Dmitrijus Bujanauskas, o paskutinėmis kėlinio sekundėmis Jonas Bitaris pirmasis prišoko prie po baudos smūgio atšokusio kamuolio ir galva nukreipė jį į vartus.

Tačiau jau 54 min. suklydus klaipėdiečių gynėjams, N,Bartkevičius liko vienui vienas ir iš arti išlygino rezultatą. Likusį laiką LKKA turėjo persvarą, tačiau jos įvarčiais paversti nesugebėjo.
Paskutinėse rungtynėse Kaune „Rodiklis“ nugalėjo „Bangą“. Gargždiškiams tai buvo antrasis pralaimėjimas.

Sekmadienį paskutinėse turo rungtynėse dėl savo miesto stadiono rekonstrukcijos Ukmergėje žaidžianti Jonavos "Lietava" pasidalino po tašką su Pakruojo "Kruoja".