"Werder" bent trumpam tapo lyderiu © Eurofootball.lt
Penktadienį vakare Vokietijoje buvo sužaistos vienerios 30-ojo Bundeslygos turo rungtynės. Jose įtikinamą pergalę 3-1 iškovojo ir bent trumpam į pirmąją vietą pakilo Brėmeno "Werder", namuose atsitiesęs po anksti praleisto įvarčio ir palaužęs Acheno "Alemannia".

Jau 2 susitikimo minutę „Werder“ praleido netikėtą įvartį, kai greitos kontratakos metu pasižymėjo Sergio Pinto.

Po šio epizodo šeimininkai visam laikui perėmė žaidimo kontrolę į savo rankas, ir nuolat spausdami varžovus, kūrė vieną progą po kitos. Itin nesisekė Diego, kuris „sudegino“ keletą itin palankių progų pasižymėti. Acheno futbolininkai taip pat retkarčiais atsakydavo greitais išpuoliais.

Varžovų gynybą „Werder“ pagaliau pralaužė 50 min., kai po Miroslavo Kloses itin tikslaus perdavimo vienas prieš vartininką iššoko ir įvartį įmušė Danielis Jensenas. Netrukus šeimininkai jau buvo priekyje – Markusas Rosenbergas suklaidino Aleksanderį Klitzperą ir stipriai įmušė kamuolį į vartus – 2-1.

Nepaisant turimos persvaros, Bremeno ekipa ir toliau dominavo aikštėje bei įmušė nuostabų trečią įvartį. Paskutinėmis minutėmis padėti savo komandai į varžovų baudos aikštelę atbėgo ir „Alemannia“ vartininkas Christianas Nichtas, tačiau jam teko skaudžiai nusivilti. Šeimininkai netrukus perėmė kamuolį ir Diego iš savo aikštės pusės tolimu smūgiu pasiuntė kamuolį tiesiai į priešininkų vartus. „Werder“ pelnytai šventė pergalę 3-1.

Šeštadienį dar žaidžiamos šešerios 30-ojo turo rungtynės, o dar dvi rungtynės bus žaidžiamos sekmadienį.

Statistika

Brėmeno "Werder" 3 - 1 Acheno "Alemannia"
2` [0 - 1] Sergio Pinto
50` [1 - 1] Daniel Jensen
55` [2 - 1] Markus Rosenberg
90` [3 - 1] Diego