Prie Karaliaus taurės finalo priartėjo ir "Sevilla" © Eurofootball.lt
Ketvirtadienį vakare savo pirmąsias Karaliaus taurės pusfinalio rungtynes žaidė ir "Sevilla", svečiuose 3-0 sutriuškinusi La Korunijos "Deportivo" futbolininkus ir žengusi didelį žingsnį finalo link.

La Korunijos "%c00089" 0 - 3 "%c00107"
12` [0 - 1] Frederic Kanoute
14` [0 - 2] Jesus Navas
90` [0 - 3] Luis Fabiano (11 m.)

2002-ųjų taurės laimėtojai "Deportivo" futbolininkai jau nuo pirmų minučių buvo užspausti savo aikštės pusėje, kol "Sevilla" pelnytai išsiveržė į priekį 12-ą minutę, kai rusas Aleksandras Kerzhakovas atliko rezultatyvų perdavimą Malio rinktinės puolėjui Fredericui Kanoute.

Po dviejų minučių "Sevilla" lyderis Danielis Alvesas prasiveržė dešiniuoju kraštu ir atidavė perdavimą saugui Jesusui Navasui, kuris pergudravo "Deportivo" vartininką ir padvigubino svečių persvarą.

Šeimininkai aktyviai siekė sušvelninti rezultatą, tačiau jų bandymai nebuvo labai rimti, priešingai nei labai pavojingos "Sevilla" kontratakos. Antrajame kėlinyje "Deportivo" gretose geresnes progas turėjo Sergio ir Adrianas Lopezas, o rungtynių pabaigoje galva vos nepasižymėjo Sebastianas Taborda.

Paskutinę pridėtinio laiko minutę po perdavimo iš krašto baudos aikštelėje ranka sužaidė "Deportivo" gynėjas Jorge Andrade, o teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį sėkmingai realizavo brazilas Luisas Fabiano, pavertęs rezultatą triuškinamu.

Trečiadienį pirmosiose pusfinalio rungtynėse "Barcelona" namuose 5-2 sutriuškino Madrido "Getafe" futbolininkus. Atsakomosios pusfinalių rungtynės turėtų būti žaidžiamos gegužės 9 dieną.