A.Wengeras nubaustas už teisėjų kritiką © Eurofootball.lt
Londono “%c00041” klubo treneris Arsene’as Wengeras gavo nuobaudą už teisėjo kritiką. Anglijos Futbolo Asociacija skyrė strategui iš Prancūzijos 2500 svarų sterlingų baudą ir įspėjimą.

A.Wengeras prasižengė per „Premier“ lygos rungtynes gruodžio 16 dieną tarp „Arsenal“ ir „Portsmouth“. Prieš pat pertrauką teisėjas Steve‘as Bennettas skyrė baudos smūgį į kanonierių vartus, kurį realizavo varžovų žaidėjas Neo Pamarotas. Per pertrauką šiuo sprendimu nepatenkintas treneris užsipuolė arbitrą ir išplūdo jį. Minėtos rungtynės baigėsi lygiosiomis, 2-2.

Pats A.Wengeras yra jau ne kartą pasižymėjęs kaip treneris, negailintis aštrių žodžių rungtynių teisėjams.

Priminsime, kad baigiantis praėjusiems metams „Arsenal“ vairininkas buvo gavęs 10 tūkst. svarų sterlingų baudą už incidentą šalia aikštės su tuomečiu „West Ham“ treneriu Alanu Pardew lapkritį.