I lygos starte - netikėtos svečių pergalės © Eurofootball.lt
Šeštadienį startavo I lygos pirmenybės. 1 ture kiek netikėtas pergales svečiuose šventė Jonavos "Lietava", svečiuose palaužusi Kauno "Rodiklį", kuris pretendavo į A lygą, ir Kauno "LKKA ir Teledema", Gargžduose įveikusi vietos "Bangą".

Kitose rungtynėse "Kruoja" palaužė "Vilkmergę", vienas lygos favoritų "Alytis" sutriuškino vėl į I lygą grįžusius "Anykščius", o "Kauno" dublerių "Kauno jėgerių" ekipos pagrindu sudaryta komanda "Spyris" įveikė Tauragės "Taurą ir Erra".

Didžiausio susidomėjimo sulaukė rungtynės Gargžduose, kur net 650 žiūrovų susirinko pasižiūrėti "Bangos" ir Kauno "LKKA" dvikovos. Rungtynes abi ekipos pradėjo kiek susikausčiusios, tačiau jau penktą minutę "Banga" galėjo išsiveržti į priekį, bet į vartus nepataikė A.Staponka. Svečių atsakas buvo sėkmingesnis - 12-ą minutę D.Urbelionis smūgiu iš už baudos aikštelės ribų nuginklavo "Bangos" vartininką.

Išsiveržę į priekį "LKKA" futbolininkai kiek atsitraukė ir stengdavosi daugiau kontratakuoti. Tuo tarpu "Bangai" sunkiai sekėsi kurti pavojingas progas. Šeimininkų gretose kartą pavojingai smūgiavo A.Staponka, vėliau smūgiuojant baudos smūgį sėkmės pritrūko M.Kazlauskui. Tiesa, pasižymėti progą turėjo ir svečiai, surengę pavojingą kontrataką, kurią sėkmingai atrėmė Ž.Butkus. Prieš pat rungtynių petrauką skelbiantį teisėjo švilpuką tribūnose nuaidėjo nusivylimo atodūsis, kai D.Žernio baudos smūgis sudrebino kauniečių vartų skersinį, o pakartotinį gargždiškių smūgį atrėmė svečių vartininkas.

Antrąjį kėlinį aktyviau pradėjo "Banga", tačiau įpusėjus kėliniui žaidimas išsilygino, o likus žaisti dešimt minučių "LKKA" padvigubino rezultatą - po atakos ir perdavimo iš dešiniojo krašto Ž.Butkus atrėmė varžovų smūgį galvą, tačiau pirmas prie atmušto kamuolio suskubęs A.Kadziauskas antrą kartą nuginklavo "Bangos" vartininką. Po keleto minučių "Banga" galėjo sušvelninti rezultatą, tačiau M.Kuros smūgį sėkmingai atmušė kauniečių vartininkas.

Nors galiausiai "Bangai" pavyko sušvelninti rezultatą, kai jau per pridėtinį laiką varžovai baudos aikštelėje pargriovė A.Anisimenko, o M.Vijeikis sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį, tai buvo viskas, ką Gargždų ekipai pavyko sukurti šiose rungtynėse.

Kėdainių "Nevėžio" - Klaipėdos "Glestum" susitikimas nukeltas į rezervines dienas.

Sekančios I lygos rungtynės vyks po savaitės.

Statistika:

"Spyris" 3 - 1 "Tauras"
6' [1 - 0] V.Griškevičius
21' [1 - 1] S.Taroza
73' [2 - 1] A.Garška
90+2' [3 - 1] D.Liutkus

"Alytis" 4 - 0 "Anykščiai"
32' [1 - 0] M.Biržinis
37' [2 - 0] M.Biržinis
44' [3 - 0] A.Tautvydas
78' [4 - 0] A.Tautvydas

"Kruoja" 2 - 0 "Vilkmergė"
13' [1 - 0] R.Timinskas
85' [2 - 0] M.Butėnas

"Rodiklis" 0 - 1 "Lietava
53' [0 - 1] T.Kavolis

"Banga" 1 - 2 "LKKA"
5' [0 - 1] D.Urbelionis
80' [0 - 2] A.Kadziauskas
90+2' [1 - 2] M.Vijeikis