Dviejų įvarčių persvarą išbarstęs „Tottenham“ neįveikė „Southampton“ © Action Images via Reuters nuotr.

„Tottenham“ ekipai toliau sunkiai sekasi žaisti išvykose.

Šeštadienio popietę Antonio Conte auklėtiniai 3:3 sužaidė su „Southampton“ ekipa.

Pirmasis kėlinys išsiskyrė traumomis – abi komandos atliko net po du priverstinius keitimus. Visgi kėlinio pabaigoje krito ir įvartis – „Tottenham“ gretose pasižymėjo Pedro Porro.

Pačioje antrojo kėlinio pradžioje „Southampton“ išlygino rezultatą po Che Adamso įvarčio.

Tuomet Harry Kane'as pelnė įvartį į galvą, o svečių persvarą padvigubino įvarčiu pasižymėjęs ir Ivanas Perišičius.

Tačiau „Tottenham“ sugebėjo išbarstyti persvarą. Theo Walcottas sušvelnino rezultatą, o per pridėtą laiką Jamesas Wardas-Prowse'as sėkmingai realizavo 11 metrų baudinį.

„Brentford“ 1:1 „Leicester“

„Aston Villa“ 3:0 „Bournemouth“

„Wolves“ 2:4 „Leeds“