„Sporting“ po 11 m baudinių serijos eliminavo „Arsenal“ iš Europos lygos © REUTERS nuotr.

Ketvirtadienio vakarą vykusiose Europos lygos aštuntfinalio atsakomosiose rungtynėse „Arsenal“ namuose po baudinių serijos rezultatu 1:1 (3:5) nusileido Lisabonos „Sporting“ futbolininkams. Pirmasis tarpusavio ekipų susitikimas baigėsi lygiosiomis 2:2.

Pirmieji šiame mače pasižymėjo šeimininkai. 19 minutę įvartį pelnė komandos draugo smūgį pataisęs Granitas Xhaka.

Visgi „Sporting“ nepalūžo ir išlygino rezultatą pelnydami fantastiško grožio įvartį. 62 minutę Pedro Goncalvesas smūgiu beveik nuo aikštės vidurio nuginklavo oponentų vartininką Aaroną Ramsdale'ą. Likusioje pagrindinio laiko eigoje nei viena komanda nepasižymėjo ir susitikimas kėlėsi į pratęsimą, kuriame taip pat įvarčių pelnyta nebuvo.

11 metrų baudinių serijoje sėkmė nusišypsojo svečiams, kurių herojumi tapo viso mačo metu puikiai žaidęs vartininkas Antonio Adanas. Ispanas sugebėjo atremti Gabrielio Martinelli baudinį, nulėmusį pergalę Lisabonos ekipai.

„Ferencvaros“ 0:2 „Bayer“ (Bendras rezultatas 0:4)

„Real Sociedad“ 0:0 „Roma“ (Bendras rezultatas 0:1)