Mažumoje likusi „Barca“ išsaugojo pergalę prieš „Valencia“ ekipą © AP nuotr.

Sekmadienio vakarą vykusiose „La Liga“ rungtynėse „Barcelona“ namuose rezultatu 1:0 įveikė „Valencia“ ekipos futbolininkus.

Vienintelis mačo įvartis krito 15 minutę. Po Sergio Busquetso perdavimo smūgiu galva pasižymėjo Raphinha.

Katalonai turėjo puikią progą padvigubinti savo persvarą 55 minutę. Visgi 11 metrų baudinio realizuoti nepavyko Ferranui Torresui.

Negana to, už keturių minučių šeimininkus ištiko dar viena nelaimė. Gynėjas Ronaldas Araujo atliko paskutinės vilties pražangą ir prieš save išvydo raudoną kortelę. Tačiau tai nesutrugdė Xavi auklėtiniams išlaikyti pergalingą rezultatą iki susitikimo pabaigos.

„Barcelona“ šiuo metu vis dar užtikrintai stovi pirmoje turnyrinės lentelės pozicijoje, 10 taškų lenkdami laipteliu žemiau esantį Madrido „Real“. Tuo tarpu, „Valencia“ rikiuojasi devyniolikta.