A. Di Maria „hat-trickas“ nutiesė „Juventus“ kelią į Europos lygos aštuntfinalį © AFP nuotr.

Ketvirtadienį vykusiose Europos lygos atsakomosiose šešioliktfinalio rungtynėse Turino „Juventus“ išvykoje rezultatu 3:0 palaužė „Nantes“ futbolininkus ir prasibrovė į kitą etapą. Pirmasis tarpusavio susitikimas baigėsi lygiosiomis 1:1.

Visus tris svečių įvarčius pelnė krašto puolėjas Angelis Di Maria. Argentinietis jau 5 minutę išvedė savo komandą į priekį puikiu smūgiu nuginklavęs oponentų vartininką.

„Nantes“ futbolininkai maksimaliai sumažino šansus sugrįžti į rungtynes 17 minutę po to, kai ranka savo baudos aikštelėje sužaidęs gynėjas Nicolas Pallois išvydo prieš save raudoną kortelę. 11 metrų baudinį realizavo Angelis Di Maria ir įsirašė į savo sąskaitą dublį.

Argentinietis 78 minutę įformino ir „hat-tricką“ smūgiu galva pasiūsdamas kamuolį į vartus.