Netikėtumas Ispanijoje: Madrido „Real“ pralaimėjo „Mallorca“ futbolininkams © AP nuotr.

Sekmadienį vykusiame „La Liga“ mače Madrido „Real“ išvykoje rezultatu 1:0 pralaimėjo „Mallorca“ ekipos futbolininkams.

Vienintėlis rungtynių įvartis krito 13 minutę. Kamuolį į savus vartus pasiuntė „Real“ ekipos gynėjas Nacho Fernandezas.

„Karališkasis“ klubas turėjo iniciatyvą likusioje susitikimo eigoje ir 60 minutę turėjo auksinę progą išlyginti rezultatą nuo 11 m. žymos. Visgi 11 metrų baudinio realizuoti nepavyko svečių krašto puolėjui Marco Asenso.

Po šių rungtynių Carlo Ancelotti auklėtiniai ir toliau rikiuojasi antroje turnyrinės lentelės pozicijoje. Juos nuo pirmoje vietoje esančios „Barcelona“ ekipos skiria 5 taškai. Negana to, katalonai yra sužaidę vienomis rungtynėmis mažiau.