Pirmoji Estijos klubo pergalė Baltijos lygoje © Eurofootball.lt
Trečiadienį Estijoje ir Latvijoje buvo žaidžiamos dvejos Baltijos Futbolo lygos rungtynės tarp minėtų šalių klubų. Tačiau rungtynės pasibaigė labai skirtingai: Narvos "Trans" Taline rungtynių pabaigoje 2-0 įveikė Daugpilio "Dinaburg", o Talino "Flora" patyrė antrą sutriuškinimą - prieš savaitę namuose 0-3 nusileidę Vilniaus "Vėtros" futbolininkai šįkart jie Rygoje buvo net 4-0 sutriuškinti "Skonto".

Ketvirtą vietą pernai Latvijoje užėmę "Dinaburg" futbolininkai puikiai laikėsi 88-ias rungtynių minutes, tačiau vėliau sugebėjo praleisti du įvarčius ir leido Narvos "Trans" ekipai švesti pergalę.

Kitaip vyko rungtynės Rygoje: šeimininkai pirmojo kėlinio viduryje išsiveržė į priekį po Vitalijaus Astafjevo įvarčio, o pačioje antrojo kėlinio pradžioje Gatis Kalninš padvigubino rezultatą. Tačiau "Floros" futbolininkai visiškai palūžo rungtynių pabaigoje, kai per dvi minutes praleido dar du įvarčius, o pasižymėjo Andrėjus Perepletkinas ir Josefas Piačekas.

Statistika

Rygos "Kaizarmezs" sporto bazė, 320 žiūrovų
Rygos "Skonto" 4 - 0 Talino "Flora"
35` [1 - 0] Vitalijs Astafjevs
47` [2 - 0] Gatis Kalninš
85` [3 - 0] Andrejs Perepletkins
87` [4 -0] Josef Piačeks

D grupės turnyrinė lentelė
Pozicija, Komanda, Žaista, Pergalės, Lygiosios, Pralaimėjimai, Įvarčių santykis, Taškai
1. Skonto 1 1 0 0 4-0 3
2. Vėtra 1 1 0 0 3-0 3
3. Flora 2 0 0 2 0-7 0

Talino "Sportland" arena, 40 žiūrovų
Narvos "Trans" 2 - 0 Daugpilio "Dinaburg"
89` [1 - 0] Annton Paitsev
90` [2 - 0] Sergei Popov