Nyderlandai palaužė JAV ir pateko į pasaulio čempionato ketvirtfinalį © Reuters nuotr.

Šešadienio vakarą vykusiame pirmąjame pasaulio čempionato ketvirtfinalyje Nyderlandai rezultatu 3:1 palaužė JAV futbolininkus.

Nyderlandai rungtynes pradėjo puikiai ir jau 10 mačo minutę išsiveržė į priekį po Memphiso Depay'aus įvarčio.

Louiso van Gaalo auklėtiniai padvigubino savo persvarą 45+1 minutę. Šį kartą kamuolį į vartų tinklą pasiuntė Daley Blindas.

Amerikiečiams pavyko grąžinti intrigą rungtynėse, kai atsilikimą sušvelnino 70 minutę oponentų vartininką nuginklavęs Christianas Pulisicius.

Tačiau, 81 minutę nyderlandų gynėjas Denzelis Dumfriesas puikiu smūgiu pelnė trečiąjį savo komandos įvartį ir išsprendė visus klausimus šiame mače.

Ketvirtfinalyje Nyderlandai susitiks su Argentinos - Australijos poros nugalėtoju.