Įtemptą Sicilijos derbį laimėjo "Palermo" © Eurofootball.lt
Penktadienį Italijos lygoje įvyko vienerios 22 turo rungtynės. Tai buvo incidentų už aikštės ribų aptemdytas Sicilijos derbis, kuriame „Palermo“ triumfavo rezultatu 2-1 prieš „Catania“ klubą.

”%c00318” 1 – 2 “%c00200”
50` [0 – 1] Andrea Caracciolo
59` [1 – 1] Fabio Caserta
83` [1 – 2] David Di Michele

Rungtynės buvo žaidžiamos penktadienį dėl savaitgalio metu Sicilijoje vykstančios šventosios Agatos šventės. Buvo baiminamasi dėl rungtynių saugumo ir baimė buvo pagrįsta, nes rungtynės vienu metu buvo netgi laikinai sustabdytos dėl problemų tarp žiūrovų.

Pirmasis kėlinys nepasižymėjo progų gausa. Iniciatyva priklausė „Catania“ ekipai, tačiau komanda nesugebėjo išnaudoti šansų ir žaidėjai išėjo ilsėtis rezultatui esant 0-0.

Ledai buvo pralaužti tik 55 minutę. „Palermo“ sugebėjo išsiveržti į priekį nepaisant to, kad varžovai tuo metu kontroliavo rungtynių tempą. Markas Bresciano įsiveržė į varžovų baudos aikštelę ir perdavė kamuolį laisvam Andrea Caracciolo, kuris kairiąja koja pasiuntė kamuolį į tolimajį vartų kampą. „Catania“ žaidėjai suskubo reikšti pretenzijų dėl nuošalės, tačiau teisėjas įskaitė įvartį.

Tuo metu kilo neramumai žiūrovų tribūnose. Po įvarčio nepatenkinti „Catania“ sirgaliai pradėjo mėtyti raketas į ką tik atvykusius varžovų sirgalius, šie taip pat neatsiliko ir po stadioną pasklidusios ašarinės dujos sustabdė rungtynes. Abiejų ekipų žaidėjai subėgo į rūbines ir į aikštę tęsti rungtynių sugrįžo tik po pusvalandžio.

Ši pertrauka buvo naudinga „Catania“ ekipai, kadangi klubas iš karto sugebėjo išlyginti rezultatą. Fabio Caserta paleido galingą smūgį ir kamuolys įskriejo į viršutinį vartų kampą. Rezultatas tapo 1-1 ir rungtynės vėl tapo atviros. Kiek vėliau Giuseppe Mascara vos neįmušė vieno gražiausių įvarčių šiame sezone, kuomet pamatęs, kad varžovų vartininkas išėjęs gan toli nuo vartų, bandė tolimu smūgiu permesti kamuolį į vartus, tačiau iki įvarčio trūko vos kelių centimetrų.

Tuomet „Palermo“ sugebėjo įmušti dar vieną abejotiną įvartį. 83 minutę Eugenio Corini smūgiuotas kamuolys pataikė į „Catania“ gynėją ir nuo šio atsimušęs skriejo į Davido Di Michele ranką. Tačiau teisėjo švilpukas tylėjo ir puolėjas įmušė pergalingą rungtynių įvartį.

Pasibaigus mačui, konfliktas tarp sirgalių stadione deja nesibaigė ir persikėlė už jo ribų. Per muštynes tarp fanų užfiksuota ir viena mirtis - žuvo tvarką bandęs palaikyti pareigūnas.