"Bolton" turės tris savaites verstis be K.Davieso © Eurofootball.lt
Anglijos „Premier“ lygos „%c00050“ klubas sukrėstas blogų žinių. Vienas pagrindinių komandos puolėjas Kevinas Daviesas (%p02246) gana stipriai susimušė kojos kaulą ir dėl to nerungtyniaus apie tris savaites.

29-erių metų žaidėjas, kuris daugiau kaip prieš savaitę pratęsė sutartį su „ristūnų“ klubu iki 2010-ųjų metų, traumą patyrė sekmadienio Futbolo Asociacijos (FA) Taurės 1-1 pasibaigusiose varžybose prieš Londono „Arsenal“ vienuolikę. Nors anglas ir sugebėjo sužaisti tas rungtynes iki galo, bet vis dėlto traumos jam išvengti nepavyko.

„Bolton“ komandos vyriausiasis treneris Samas Allardyce`as artimiausiu metu gali būti priverstas versti savo priekinės ekipos žaidėjų, nes puolėjas iš Prancūzijos Nicolas Anelka trečiadienio Anglijos „Premier“ lygos mače prieš „Charlton“ jau po pirmojo kėlinio buvo pakeistas.

27-erių metų puolėjas tikrai nepadės „ristūnų“ vienuolikei ir praleis šio šeštadienio komandos išvyką su „Watford“, taigi stokodamas puolėjų S.Allardyce`as į priekinę liniją turbūt mes komandos kapitoną, saugą Keviną Nolaną, kuris užėmė prancūzo poziciją atakos smaigalyje rungtynėse su „Charlton“.

„Padarysiu bet kokį darbą šio klubo labui ir padarysiu viską ką sugebu“, - „Bolton“ ekipos oficialiai svetainei sakė kapitonas K.Nolanas. – „Galiu žaisti puolime taip pat, kaip ir saugų linijoje. Buvau šiek tiek nustebintas, kai buvau pastumtas į priekį, nes toje pozicijoje iki tol šiame sezone nežaidžiau dar nei karto.“

Bet ekipos strategas S.Allardyce`as gali šiek tiek atsikvėpti, nes pasibaigus senegaliečio El Hadji Dioufo diskvalifikacijos laikotarpiui jis galės žaisti prieš „Watford“, o trečiadienį rungtynėse su „Charlton“ įvartį pelniusiam Henrikui Pedersenui turėtų būti suteiktas dar vienas šansas rungtyniauti puolime.

Šiuo metu „Bolton“ klubas šalies pirmenybėse po 25 turų savo kraityje turi 41 tašką ir žengia 5-oje pozicijoje.