Lengvos lyderių pergalės "Premier" lygoje © Eurofootball.lt
Trečiadienį Anglijos “Premier“ lygoje įvyko dar keturios 25-ojo turo rungtynės, kuriose lyderiai “Man Utd“ ir “Chelsea“ iškovojo triuškinančias pergales, trimis taškais džiaugėsi ir “Newcastle“, o dar vienas susitikimas baigėsi lygiosiomis.

Pirmose rungtynėse susitiko Londono “Chelsea“ ir “Blackburn“. Šeimininkai jau 6 min. po tikslaus Didier Drogba įvarčio išsiveržę į priekį, nemažino apsukų ir kūrė vieną progą po kitos. Ne kartą galėjo pasižymėti ukrainietis Andrejus Ševčenka, tačiau patikimai žaidė varžovų vartininkas Bradas Friedelis. Tuo tarpu “Blackburn“ atsakydavo retomis, bet taip pat pavojingomis kontratakomis.

Antrojo kėlinio pradžioje rimtą kelio traumą gavo “Mėlynųjų“ gynėjas Ashley Cole‘as ir tuoj pat buvo pakeistas.

67 min. puikiu smūgiu iš daugiau nei 20 metrų atstumo rezultatą padvigubino Frankas Lampardas. “Chelsea“ atakos nesiliovė, ir jau per teisėjo pridėtą laiką trečiąjį įvartį įmušė Salomonas Kalou.

Čempionato lyderiai “Man Utd“ priėmė absoliučius autsaiderius “Watford“. Susitikimas, galima sakyti, vyko viena kryptimi. Pirmasis įvartis krito 20 min., kai Ole Gunnaro Solskjaerio uždirbtą 11 m. baudinį realizavo Cristiano Ronaldo.

Po penkiolikos minučių “Watford“ surengė retą, tačiau labai pavojingą ataką. Šeimininkų vartus gynęs Tomašas Kuščakas nesėkmingai gaudė kamuolį ir Chrisas Powellas pataikė į virpstą.

Susitikimo baigtis išaiškėjo per keliolika minučių antrojo kėlinio viduryje. 60 min. po Kierano Richardsono perdavimo iš krašto įvartį į savo vartus netikėtai įsimušė svečių gynėjas Lloydas Doyley.

70 min. Wayne‘as Rooney atliko puikų perdavimą vos prieš kelias minutes į aikštę išbėgusiam Henrikui Larrsonui ir šio smūgis buvo tikslus. Dar po minutės pasižymėjo pats W.Rooney ir rezultatas tapo triuškinantis – 4-0. “Man Utd“ iškovojo devintąją pergalę iš eilės savo stadione.

Praėjusiame ture net 11 nelaimėtų rungtynių seriją nutraukusi “Aston Villa“ šį kartą vėl turėjo pripažinti varžovų pranašumą, svečiuose nusileidusi “Newcastle“. Abi komandos savaitgalį ilsėjosi, kai vyko FA taurės kovos.

Rungtynių pradžia pribloškė svečius. Jau 5 min. tolimu smūgiu įvartį pelnė Jamesas Milneris, o po dviejų minučių pasižymėjo ir Kieronas Dyeris. Vėliau iš toli labai pavojingai smūgiavo Scottas Parkeris.

25 min. svečiai sušvelnino santykį, o po kampinio įvartį įmušė naujasis Birmingemo komandos pirkinys Ashley Youngas.

Didžiąją likusio susitikimo laiko dalį “Aston Villa“ kontroliavo padėtį aikštėje. Tačiau bet kokias svečių viltis išplėšti bent lygiąsias sužlugdė Antoine‘o Sibierski įvartis 93 min.

Ketvirtose vakaro rungtynėse susitiko “Bolton“ ir pastaruoju metu iš krizės po truputį brendantys "Charlton".

6 min. “Bolton“ norvegas Henrikas Pedersenas tiksliu smūgiu galva išvedė savo komandą į priekį, bet jau 12 min. įvarčiu atsakė Talalis El Karkouri. Likusį laiką aikštėje šeimininkavo vien “Bolton“, tuo tarpu “Charlton“ beveik vien atsimušinėjo. Nepaisant to, susitikimas baigėsi lygiosiomis.