Prancūzijos taurėje prasidėjo aštuntfinalių kovos © Eurofootball.lt
Antradienį Prancūzijos taurės (Coupe de France) turnyre buvo sužaisti pirmieji keturi aštuntfinalių susitikimai. Likę keturi mačai bus žaidžiami trečiadienį vakare.

Įtikinamą pergalę pirmojoje aštuntfinalio dvikovoje iškovojo ir į kitą etapą pateko "Sochaux" klubas, išvykoje 0-2 įveikęs kitą "Ligue 1" ekipą "Monaco". Sošo ekipą į priekį 27-ąją rungtynių minutę išvedė Romainas Pitau, iš maždaug dvidešimties metrų pasiuntęs kamuolį į artimąjį "Monaco" vartų kampą. Antrajame kėlinyje svečių klubo persvarą įtvirtino jaunasis prancūzas Anthony Le Tallecas.

Kitame mače susitiko žemesnėse lygose žaidžiantys "Montpellier" ir "Vannes" klubai. Pagrindinis rungtynių laikas baigėsi nulinėmis lygiosiomis, o pratęsimo metu geriau sužaidė svečiai, įmušę du įvarčius per 2 minutes ir iškovoję kelialapį į ketvirtfinalį.

Į kitą etapą pateko ir "Ligue 1" žaidžiantis "Sedan", dėka dvieju Josepho Desire Jobo įvarčių po atkaklios kovos palaužęs žemesnės lygos "Libourne" ekipos pasipriešinimą. "Sedan" šiose rungtynėse atsilikinėjo po to, kai besibaigiant pirmajam kėliniui šeimininkai išsiveržė į priekį, tačiau antrajame kėlinyje Josephas Desire Jobas pelnė du įvarčius be atsako ir užtikrino savo ekipos pergalę.

Po atkaklios kovos savo varžovus palaužti pavyko ir Prancūzijos sostinės "P.S.G" klubui. Nesėkmingai nacionalinėse pirmenybėse žaidžianti Paryžiaus ekipa taurės aštuntfinalyje priėmė kitą "Ligue 1" klubą "Valenciennes" ir po vienintelio taiklaus Cristiano Rodriguezo smūgio 54-ąją rungtynių minutę išplėšė minimalią pergalę.

Rungtynių rezultatai:

"%c00036" 0 - 2 "%c00065"
27` [0 - 1] Romain Pitau
63` [0 - 2] Anthony Le Tallec

"Montpellier" 0 - 2 "Vannes"
100` [0 - 1] Lebouc
102` [0 - 2] Rjillo

"Libourne" 1 - 2 "%c00307"
44` [1 - 0] Boubacar Kebe
53` [1 - 1] Joseph Desire Job
70` [1 - 2] Joseph Desire Job

"%c00023" 1 - 0 "%c00306"
54` [1 - 0] Cristian Rodriguez