"Lazio" sutriuškino "Palermo" klubą © Eurofootball.lt
Šeštadienį Italijos lygoje buvo sužaistos dvejos 21 turo rungtynės. „Lazio“ klubas kiek netikėtai svečiuose sutriuškino „Palermo“ ekipą, tuo tarpu „Udinese“ su naujuoju treneriu Alberto Malesani priešakyje ir toliau įrodinėja, jog klubas pamažu atsigauna.

„Palermo“ ir „Lazio“ akistata buvo vadinama dvikova dėl vietos kitų metų Čempionų lygoje ir ją triuškinančiu rezultatu 3-0 sugebėjo laimėti svečiuose rungtyniavęs Romos klubas.

„Lazio“ į priekį išsiveržė prieš pat rungtynių pertrauką. Šeimininkų gynėjas Cristianas Zaccardo išmušė kamuolį iš po į baudos aikštelę įsiveržusio Stepheno Makinwa kojų, ir prie kamuolio atsidūrė kitas „Lazio“ puolėjas Tommaso Rocchi. Pirmajį italo smūgį vartininkas sugebėjo atmušti, tačiau puolėjas antruoju bandymu tikslą pasiekė.

52 minutę Romos ekipa sugebėjo pelnyti dar vieną įvartį. Sebastianas Siviglia baudos smūgio metu pašoko aukščiau už varžovus ir komandos draugo skersuotą kamuolį galva nukreipė į varžovų vartus.

„Lazio“ visas abejones dėl rungtyniu baigties išsklaidė 78 minutę, kuomet Stephenas Makinwa buvo dar kartą pargriautas varžovų baudos aikštelėje. Šįsyk prieš nigerietį prasižengė Eugenio Corini ir teisėjas nedvejodamas skyrė 11 metrų baudinį į šeimininkų vartus.

Buvęs reguliarus „Lazio“ 11 metrų mušėjas Massimo Oddo prieš kelias dienas perėjo į „Milan“ ekipą, tad šįkart baudinio realizuoti atsistojo Tommaso Rocchi ir jis nenuvylė savo komandos draugų bei tiksliu smūgiu įtvirtino triuškinančią pergalę.

Tuo tarpu Alberto Malesani, rodos, atnešė „Udinese“ ekipai sėkmę. Vadovaujami naujojo trenerio, Udinės ekipos žaidėjai kolkas laimėjo abi žaistas rungtynes. Šįkart „Udinese“ svečiuose rezultatu 3-2 įveikė „Torino“ vienuolikę.

18 minutę svečiai pelnė pirmajį savo įvartį. Christianas Obodo gavo perdavimą iš Paulo Barreto ir taikliu smūgiu nuginklavo varžovų vartininką. 32 minutę žaidėjai apsikeitė vaidmenimis – C.Obodo taikliu perdavimu išveidė P.Barreto vieną prieš vartininką ir šis padvigubino skirtumą tarp abiejų komandų.

61 minutę Sulley Ali Muntari smūgiavo į vartus ir kamuolys, atsimušęs nuo Gyano Asamoah, atsidūrė vartuose. Tai buvo kontraversiškas įvartis, kadangi G.Asamoah smūgio metu buvo nuošalėje.

Visgi „Torino“ nepasidavė ir bandė priešintis varžovams. Elvis Abbruscato 76 minutę sušvelnino rezultatą, kuris tapo 1-3. Tačiau „Torino“ viltis išlyginti rezultatą aptemdė Gabriele Cioffi, kuris 85 minutę gavo raudoną kortelę ir buvo priverstas palikti aikšte. Žaidėjas išeidamas pastūmė rungtynių teisėją, tad jam gręsia griežtos nuobaudos.

Nepaisant kiekybinės persvaros, „Udinese“ dar sugebėjo susikomplikuoti sau padėti 93 minutę praleisdama įvartį. Antrajį karta rungtynėse pasižymėjo E.Abbruscato. Visgi „Udinese“ sugebėjo išlaikyti pranašumą ir įsirašyti dar 3 taškus į savo sąskaitą.

Šeštadienio rungtynių rezultatai:

„%c00200“ 0 – 3 „%c00019“
45` [0 – 1] Tommaso Rocchi
52` [0 – 2] Sebastian Siviglia
78` [0 – 3] Tommaso Rocchi (11m)

„%c00251“ 2 – 3 „%c00063“
18` [0 – 1] Christian Obodo
32` [0 – 2] Paulo Barreto
61` [0 – 3] Gyan Asamoah
78` [1 – 3] Elvis Abbruscato
90` [2 – 3] Elvis Abbruscato