"Sūduva" sutriuškino "Atlantą" © Eurofootball.lt
Trečiadienį draugiškose rungtynėse Klaipėdoje Marijampolės "%c00125" susitiko su vietos "Atlantu" ir iškovojo nesunkią pergalę rezultatu 4-0.

Susitikimas turėjo vykti Palangoje, tačiau dėl šio miesto stadione nenuvalyto sniego buvo atkeltas į atsarginę uostamiesčio "Žvyro" aikštę.

Nepaisant savo svečių statuso "Sūduva" nuo pat rungtynių pradžios perėmė žaidimo vadžias į savo rankas, tačiau kurį laiką nesugebėjo sukurti progų įvarčiui pasiekti.

Pirmąjį įvartį "Sūduvai" 18 minutę po perdavimo iš krašto iš kelių metrų pelnė 22 metų legionierius, aukštaūgis puolėjas iš Baltarusijos Vitalijus Šuganovas.

Pirmojo kėlinio pabaigoje Marijampolės klubui surengus greitą kontrataką Šarūnas Litvinas atmetė kamuolį laisvam Giedriui Slavickui ir šis iš trijų metrų atstumo sušaudęs "Atlanto" vartininką Mindaugą Maksvytį padvigubino svečių persvarą.

Antrajame kėlinyje tęsėsi panašus žaidimas ir "Sūduvai" triuškinančią pergalę mačui artėjant į pabaigą įtvirtino komandos naujokas Gvidas Juška, 77 minutę pasižymėjęs pakartotiniu bandymu, o priešpaskutinę minutę po Dariaus Maciulevičiaus perdavimo išbėgęs vienas prieš vieną ir suklaidinęs vartininką pasiuntęs kamuolį į tinklą.

Tiesa, "Sūduva" rungtynes baigė dešimtyje, nes iš aikštės 78 minutę buvo pašalintas marijampoliečių saugas Karolis Jasaitis, tačiau tai nesutrukdė ekipai nugalėti rezultatu 4-0.

EuroFootball.lt paklaustas apie Š.Litvino dalyvavimą peržiūroje "Sūduvos" treneris Algimantas Gabrys šios žinios nei patvirtino, nei nepaneigė: "Jis atvažiavo ir žaidžia už mus, bet kol kas dėl jo nieko nežinau, bus matyti."

"Vyrai kovojo ir laimėjo, tiesa galbūt mums labiau pasisekė.", - sakė strategas apie rungtynes.

Šeštadienį, sausio 27-ąją, Klaipėdoje "Sūduva" ir "Atlantas" susitiks dar kartą.