"Watford" įveikė "Blackburn" © Eurofootball.lt
Antradienį Anglijos “Premier“ lygoje vyko vienos rungtynės tarp “Watford“ ir “Blackburn“, atkeltos iš lapkričio 25 dienos dėl “Blackburn“ dalyvavimo UEFA taurės turnyre. “Premier“ lygos autsaideriai “Watford“, per pastarąsias 11 rungtynių iškovoję vos 3 taškus, pagaliau šventė antrąją pergalę ir kiek atgaivino viltis išlikti lygoje.

“%c00314“ 2 – 1 “%c00056“
12‘ [1 – 0] Brett Emerton (į savo vartus)
45+2‘ [1 – 1] Benni McCarthy
70‘ [2 – 1] Jay DeMiret

Šeimininkų gretose jau nebuvo saugo Ashley Youngo, kuris už 8 milijonus svarų sterlingų persikėlė į “Aston Villa“, tuo tarpu svečių gretose jubiliejines, šimtąsias rungtynes žaidė saugas norvegas Mortenas Gamstas Pedersenas.

Susitikimas prasidėjo labai aktyviai. 8 min. po šimtąsias rungtynes “Rovers“ gretose žaidusio norvego Morteno Gamsto Pederseno perdavimo labi pavojingai galva smūgiavo Aaronas Mokoena – kamuolys praskriejo truputį virš skersinio.

12 min. šeimininkai išsiveržė į priekį. Tomy Smithas perdavė kamuolį į baudos aikštelę, kur svečių saugas Brettas Emertonas, galva mėgindamas išmušti kamuolį, pataikė jį į savo vartus – 1-0. Įvartis nutraukė sausą “Watford“ 349 minučių atkarpą be įvarčių.

Vėliau žaidimas klostėsi apylygiai, o paskutinę kėlinio minutę “Blackburn“ pavyko išlyginti rezultatą – po Davido Bentley perdavimo tiksliu smūgiu galva pasižymėjo pietų afrikietis Benni McCarthy.

Po pertraukos komandos ėmė žaisti dar atviresnį futbolą ir darbo nestigo tiek “Watford“ vartų sargui Benui Fosteriui, tiek jo oponentui Bradui Friedeliui. Įvartį likus žaisti 20 min. įmušė šeimininkai. Jay DeMeritas, gavęs trumpą Hameuro Bouazza perdavimą, įmušė įvartį iš kelių metrų.

75 min. puikios progos padidinti persvarą neišnaudojo Jordanas Stewartas, o po kelių akimirkų galimybę išlyginti rezultatą vėjais paleido Mattas Derbyshire‘as, iš 5 metrų šovęs virš vartų.

“Watford“ atsilaikė ir iškovojo svarbius 3 taškus, kurie vis tik dar neleido pakilti iš paskutinės vietos. “Blackburn“ tuo tarpu lieka dešimti.