"Sūduva" Palangoje nusileido "Ekranui" © Eurofootball.lt
Palangoje tęsiantis "A lygos" komandų pasiruošimui naujam sezonui šeštadienį vyko draugiškos rungtynės - susitiko Panevėžio "%c00033" ir Marijampolės "%c00125". Pergalę rezultatu 2-1 iškovojo šalies vicečempionai panevėžiečiai.

"Sūduva" po pirmojo kėlinio pirmavo pasižymėjus Andriui Urbšiui, tačiau 56 minutę rezultatą baudos smūgiu išlygino "Ekrano" veteranas Deimantas Bička, o 75 minutę rezultatą Panevėžio klubo naudai persverė ir laimėjimą savo komandai nulėmė po keitimo aikštėje pasirodęs Dainius Saulėnas.

Marijampoliečiai pirmąjį kėlinį žaidė vienos sudėties, o per antrąjį treneris Algimantas Gabrys atliko net dešimt keitimų. Tuo tarpu "Ekrano" gretose buvo pakeisti šeši žaidėjai.

Kaip praneša oficiali "Sūduvos" svetainė, į peržiūrą komandoje yra pakviesta keletas žaidėjų iš Baltarusijos, Ukrainos ir Brazilijos, o dauguma iš jų yra puolimo grandies.

Antrąsias draugiškas rungtynes "Sūduva" planuoja žaisti šį trečiadienį Palangoje su Klaipėdos "Atlantu", o "Ekranas" iki išvykos į Turkiją vasario viduryje turėtų treniruotis Panevėžyje.