Olandijoje - lyderių pergalės © Eurofootball.lt
Savaitgalį Olandijoje vyko devynerios 21 šalies "Eredevisie" čempionato varžybos, kuriose pergales iškovojo visi keturi čempionato lyderiai.

Pakankamai nesunkią pergalę iškovojo ir pagaliau vėl tris taškus uždirbo Alkmaro "AZ", kuri išvykoje rezultatu 3-1 palaužė vieną autsaiderių "Den Haag". "AZ" po David Mendes da Silva realizuoto 11 metrų baudinio pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje bei Danny Koevermanso įvarčio antajame, pirmavo rezultatu 2-0. Įpusėjus antrajam keliniui, Aleksanderis Rankovičius, kuris pačioje rungtynių pabaigoje už tyčinį žaidimą ranka dar buvo pašalintas iš aikštės, rezultatą sušvelnino. Tačiau išlyginti rezultato "Den Haag" vis tiek nepavyko, o mačo pabaigoje tašką padėjo taiklus Maarteno Martenso smūgis.

Eilinę pergalę iškovojo nugalėtojų titulą ginantys Eindhoveno "PSV" futbolininkai, namie rezultatu 3-1 įveikę "Heerenveen". "PSV" beveik visą mačą žaidė 10-yje ir visus klausimus išprendė pirmajame kėlinyje.

Už grubią pražangą baudos aikštelėje iš aikštės nepraėjus nė 15 minučių buvo pašalintas Calvinas Jong-A-Pinas, o vienuolikos metrų baudinį sėkmingai realizavo Timmy Simonsas. Afonso Alvesas iš "Heerenveen" po šešių minučių, pelnydamas jau 19 įvartį sezone, išlygino rezultatą, tačiau dar iki pertraukos "PSV" įmušė du įvarčius.

Sostinės "Ajax" vienuolikė jau pačioje rungtynių pradžioje, net neįpusėjus pirmajam kėliniui įmušė du įvarčius - pasižymėjo Johnny Heitinga ir Wesley Sneijderis - ir nulėmė varžybų su "Utrecht" baigtį.

Banguotai žaidžianti Roterdamo "Feyenoord" ekipa kiek netikėtai net 4-1 išvykoje nusileido Bredos "NAC". Jau per pirmąsias 20 minučių Bredos klubas įmušė du įvarčius. Tuo tarpu Roterdamo ekipa paguodos įvartį pelnė pačioje pabaigoje nuo vienuolikos metrų žymos.

Roterdamo derbyje tarp "Spartos" bei "Excelsior" ekipų pergalę iškovojo formalia šeimininke buvusi ir pakankamai sėkmingai žaisti pradedanti "Sparta".

21 turo rezultatai

"Den Haag" 1 - 3 "AZ"
45' [0 - 1] D. Mendes (iš 11 m. baudinio)
57' [0 - 2] D. Koevermans
72' [1 - 2] A. Rankovic
84' [1 - 3] M. Martens

89' A. Rankovic ("Den Haag") pašalintas aikštės

"PSV" 3 - 1 "Heerenveen"
14' [1 - 0] T. Simons
21' [1 - 1] A. Alves
22' [2 - 1] A. Kone
35' [3 - 1] J. Farfan (iš 11 m. baudinio)

"Roda" 2 - 1 "Willem II"
26' [1 - 0] S. Cissé
39' [1 - 1] K. Bobson
55' [2 - 1] K. Agustien

"Heracles" 0 - 0 "NEC"

"RKC" 1 - 2 "Twente"
13' [0 - 1] K. Bakircioglu
26' [1 - 1] R.v.d. Bergh (iš 11 m. baudinio)
85' [1 - 2] O. Engelaar

"Ajax" 2 - 0 "Utrecht"
11' [1 - 0] J. Heitinga
21' [1 - 1] W. Sneijder

"Breda" 4 - 1 "Feyenoord"
12' [1 - 0] S.v. Gessel
21' [2- 0 M. Zonneveld
60' [3 - 0] G. Salmon
81' [4 - 0] G. Salmon
86' [4 - 1] P.v. Hooijdonk (iš 11 m. baudinio)

"Sparta" 2 - 1 "Excelsior"
17' [0 - 1] E. Rojer
19' [1 - 1] D. Schenkel
39' [2 - 1] H. Medunjanin

"Vitesse" 3 - 2 "Groningen"
8' [1 - 0] O. Kaya
31' [1 - 1] L. Suarez
49' [2 - 1] D. Lazovic (iš 11 m. baudinio)
51' [3 - 1] F. Benson
63' [3 - 2] L. Suarez