"Inter" sausio mėnesį versis be A.Recoba © Eurofootball.lt
Italijos „Serie A“ čempiono Milano „%c00037“ ir Urugvajaus rinktinės puolėjui Alvaro Recobai (%p01345) buvo atlikti tyrimai, kurie patvirtino, kad žaidėjas dėl raumens problemų negalės žaisti tris savaites.

30-metis žaidėjas traumą patyrė prieš pat žiemos pertrauką sužaidęs vos devynias minutes 2-1 laimėtose varžybose prieš Bergamo „Atalanta“, kur jį pakeitė šį sezoną neypatingą sportinę formą demonstruojantis brazilas Adriano. Pastarajam pavyko įmušti išlyginamąjį įvartį.

Trečiadienį atlikti tyrimai parodė urugvajiečio traumos rimtumą - manoma, kad sužeidimai nėra labai rimti, tačiau dėl panašių problemų urugvajiečio karjera buvo pristabdyta jau ne kartą - dėl raumens kamuojamų skausmų žaidėjas šį sezoną prisijungė prie komandos vos prieš kelias savaites.

Tiesa, Milano klubo gerbėjams yra ir geresnių naujienų. „Inter“ savo oficialioje svetainėje išplatino pareiškimą, paneigusį kalbas apie galimą saugo Luišo Figo (%p00201) išvykimą: „Nėra jokių derybų dėl Luišo Figo perėjimo į kitą klubą. Taigi, neseniai pasklidusios naujienos apie galimą portugalų saugo persikėlimą yra visiškai nepagrįstos.“

Per kalėdinę pertrauką arabų klubas „Al-Ittihad“ paskelbė, kad sutarė pasirašyti sutartį su legendiniu portugalų žaidėju ir netrukus sandoris bus baigtas. Žiniasklaidoje buvo teigiama, kad L.Figo už šešis mėnesius Saudo Arabijoje būtų sumokėta daugiau nei 6 milijonų eurų alga, tačiau žaidėją pasilikti ragino „Inter“ savininkas Massimo Moratti.

Italijos „Serie A“ čempionatas po žiemos pertraukos sugrįš sausio 13-ąją dieną, ir „Inter“ ekipa svečiuose turės atremti „Torino“ komandos pasipriešinimą.

Šiuo metu Italijos pirmenybėse su 48 taškais pirmauja „Inter“ ekipa, septyniais taškais lenkdama artimiausią persekiotoją „Roma“ vienuolikę.